Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#31
Endiselt ei kommentaari. Millal patramise asemel auto korda teed?[/quote]



Anna nüüd noorele mehele aega autoga kokku kasvada .Aasta aega saaba putitada järgmise kiire Alfani.Miks sa aga ise ei olnud selle aasta kiirel Alfal..aaahhh

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#32
Päris palju tundub neid olevat. Siin ja seal jääb silma.[/quote]



Pole neid midagi palju.Istusin Tartus statoili bensukas tipptunnil ja nägin ainult ühte hõbedast 156.155 nägin viimati kolm nädalat tagasi Jazz pesulas.Aga noh jah,Talinas neid vist võrdselt baieri kärudega. :D :D

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#33
Ma ei möliseks nii palju...

Kui sa kohal oleks olnud siis sa saaks aru miks nii sitad ajad on ja võistluste väliselt sõitsin ma seal kohapeal 15,00 välja... Aga see auto on mul käes olnud paar kuud... ma jõuan veel... Ja need mehed kes ise kohale ei ilmu ei tohiks üldse siin nii palju sõna võtta...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#34
rahu rahu :) poksivõistlusi mina korraldama ei hakka... ajage need asjad privas korda...



kohalolnuna võin kinnitada et Q4 juures südikust jagub nii mehes kui autos ja ilmselt on ma ka alla 15 sek aeg reaalne tulema K.A. 2007 ntx :) vaatame kuidas mees ja masin kokku kasvavad sügistalve jooksul :)

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#38
Hart ja Martin alias Stihl ja Gena! Teen ettepaneku asi lahenda rajal, mitte raja kõrval! Siis kui MÕLEMA mehe Alfad trimmis on! Vahest juba enne lume tulekut? Mina tuleks vaatama küll.



J

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#40
1.Mind häiris pisut see, et mingi kukeke ostab endale Q4 ja, seeläbi, paugupealt, saab ka kogu ülejäänud Eesti alfamaailma omanikuks... :D (a la "korraldage kiiresti mingi võistlus, mina nüüd tulen...)



2. Ja kui see võistlus korraldataksegi, siis pole tulemust kusagil?



3.
gena kirjutas:Ma ei möliseks nii palju...
Pärast selliseid väljendeid ma selle mehega rajal küll mingeid asju ei hakka lahendama, vaid tõepoolest, kusagil mujal...

4.
gena kirjutas:Kui sa kohal oleks olnud siis sa saaks aru ...jne


Ma olen sellesama igivana Alfa 75ga rohkem kiirendusvõistlustel kohal olnud, kui sin osadel lusikas suus käinud on.

Ja, loomulikult, mitte puhtalt Alfa Romeode võistlustel, vaid ikka üle-Eestilistel, kust kõik automargid osa võtavad, eksole, hondakahetuhanded, emmkolmed jne kaasa arvatud.

Ja suurepäraselt saan aru, et kui tööd ei tehta ja lihtsalt kõvatatakse, siis ei tule ka tulemust.





Alles viimasel ajal, kui nn."väike" klass miinimum neljaliitristeks tehti, olen hakanud muude asjadega tegelma...

Kiirkorras netiotsing andis ntx. 2002a sõidetud ajaks Raadil ntx 15.01 sek;... kus sa siis ise olid, kas alles käisid laua alt läbi, ilma, et oleks peadki ära löönud....?



vaata ka: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2895



Hart Jürine.

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#41
kuidas nüüd öelda, asi kisub jube offtopicucs siin mis?



mul oleks isiklikult olnud heameel kui vana kaardivägi oleks osalenud, kalvo, hart... aga noh rõõmu tegi ka see, et noort kaardiväge oli tulnud karikatelaua kallale...



kas saaks nüüd mõlemad osapooled kuidagi oma sõjakirved maha matta ? võib ka mind muidugi natuke nuhelda :D mul pole ju hetkel enam toimivat alfatki...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#42
MA ei kanna mingit viha vms... JA kiirednustele pole ma lihtsalt tryginud, kuna varem pole autot olnud millega seal midagi peale hakata... Ja ma tõesti ei tea mis autol viga oli KiireAlfa päeval... Ja mind ajas see jubedalt närvi ja ma olin autos pettunud (14,2 oleks reaalne aeg autol) JA lihtsalt ajas jube närvi kui veel keegi sitasti ka ytleb, kui niigi tuju jube sitt ja suur pettumus... Aga nüüd on üle läinud ja auto saab korda;) PEAB SAAMA... Ilmselt ka lähemal ajal, aga eks me näe... Mis aeg toob... Ja Hart sa ära pikka viha pea... Ikka juhtub et vahest tylitsetakse...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#43
savotilk kirjutas:Pole neid midagi palju.Istusin Tartus statoili bensukas tipptunnil ja nägin ainult ühte hõbedast 156.155 nägin viimati kolm nädalat tagasi Jazz pesulas.Aga noh jah,Talinas neid vist võrdselt baieri kärudega. :D :D


Mitte üksnes Tallinnas. Võibolla on see miski geenirike, aga ma olen kahtlaselt palju neid "koledaid ja kandilisi" näinud. Kes otsib, see leiab vist.

Muide, carrating.ee peal on 155 varsti mainstream :(

Tänavapildis domineerib (kui nii saab ytelda) 156.

/me rohkem ei mölise, kuna ei olnud kohal :roll:

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#44
Mida te norite nüüd? Vihastasin sis vihastasin, ok, ikka juhtub, oleme sõbrad edasi... Sellised asjad juhtuvad ja Respect hart, 1.8 T kohta head ajad... Kui ma auto jonxu saan sis näitan ka tulemusi, enne ei luba midagi... Ja hoia asjadega kursis, ilmselt põletasin kaane kõveraks... läheb tegemisse, aga veel ei tea... Eks näis nädalavahetusel v6tan lahti...