Uuriks tarkadelt

#3
Pole "nii lahja" (mootoriga) alfaga sõitnud isklikult. :twisted: . Aga mulle on mulje jäänud, et Alfa võrre ei ehita. Usun, et väga normaalselt liigub edasi. Pildi järgi väga midagi öelda ei saa jah, nad ju lakutakse viimseni puhtaks müügi tarvis. Kui siis ehk nii palju, et ehitaja tööauto ilmselt pole olnud - mõlke ja suuri kriime ei tundu olevat. Mul sõbral on TÄPSELT sama sugune, ainsaks erinevuseks mootor (2,5 - 140kw). Tema on väga rahul. Olen ka ise roolis olnud, A Nice Place To Be. Ma soovitan, et tee müüjale üllatus ja mine hoiatamata kohale, vaata kuidas käivitub ja käib. Kui meeldima hakkab lase kusagil mehaanikutel üle vaadata, et hilisemad väljaminekud üllatusena ei tuleks.

Usalda oma sisetunnet, kui miski tundub kahtlane, siis tavaliselt on selleks ka põhjust.

Edu ostmisel!
:icon_hi:

Uuriks tarkadelt

#5
segusilm kirjutas:kui 2,5 järgi peaks isu tulema võid tulla minuoma kah vaatama, isegi ette hoiatamata.
Automaati ei taha. Pealegi 2.5 mootor pidi suht mõttetu olema vs 3.0 ehk siis kui ma tahaks võimsamat siis võtaks juba kolmeliitrise aga samas võin ma ka eksida.

Uuriks tarkadelt

#6
:icon_hi:

2,0 on 166 massi kohta suht piiri peal- aga muidu on suht aus mootor (kui hooldatud on)

isiklikult ei julgeks platsilt Alfa ostu soovitada ilma ülimalt põhjaliku kontrollita
Tegelikult ma olen normaalne....

Uuriks tarkadelt

#7
ts kirjutas::icon_hi:

2,0 on 166 massi kohta suht piiri peal- aga muidu on suht aus mootor (kui hooldatud on)

isiklikult ei julgeks platsilt Alfa ostu soovitada ilma ülimalt põhjaliku kontrollita

Kust sa siis neid ostad? Ise eelmise ostsin samal päeval mis ma teda nägin platsilt ära :D Kurta pole nagu midagi. Põhimõtteliselt on mul plaan mingi kuni 40000k kulutada. Teine mis mul silma jäi oli see: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html (foorumi ajalooga masin aga liiga kallis mulle.).

Kellelgi Tartus midagi südamele pakkuda on siis võib teada anda.

Uuriks tarkadelt

#9
Autokoristaja saad kaubapeale, koos tolmuimejaga :D

Isiklikult arvan, et 2,0 on näruselt vähe, aga see ka ainult minu arvamus. Suur pereauto võiks omada ka mingit kiirendust, eriti kui nt 4 inimest autos.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Uuriks tarkadelt

#11
2,5 kui enamus maanteed siis võib võtta 10,5 keskmiseks soojal ajal, lühemad otsad linnas nii kuni 4 km, siis keskmine 17-18
kui pooleks maad siis nii ehk 12 saab hakkama- samapalju kui audi b4 2,6 110kw näiteks või subaru autbäk 2,5 125...midagi kw

3,0 võtab jutujärgi liitri rohkem, aga ei tea kindlalt

Uuriks tarkadelt

#12
VAG 2.4 121kw 4 veoline kepikasti auto võtab suvel 9.9-10.1 / talvel hetkeseisuga 11.3 LINNAS
no tõesti 99% minu sõitudest on linnas ja paljud neist ummikus jokutamised 1 ja 2 käiguga.

KUIDAS saab 2.5 v 3 liitrine itaalija 1mähkija 17 võtta? (4.2 VAG S masinad võtavad sama hulga kui pedaalida innuga).

ai ämm konfjuuzd

Uuriks tarkadelt

#13
See esimene masin on seal juba seisnud oma aasta, aga see seismine head ei tee tegelt ju(nahksisu võiks ka olla sellisel pillil)
Aga kui on soov osta 166 ja võib ka olla diisel siis võid ka seda vaatama tulla ilma ette hoiatamata

Uuriks tarkadelt

#14
mrt kirjutas:See esimene masin on seal juba seisnud oma aasta, aga see seismine head ei tee tegelt ju(nahksisu võiks ka olla sellisel pillil)
Aga kui on soov osta 166 ja võib ka olla diisel siis võid ka seda vaatama tulla ilma ette hoiatamata

Noh ega ma tegelt väga seda nahka ei igatse :) Vaatama tulla mida?

Seda ma tean et ta seal seisnud on mõtlesingi uurida kas keegi on seda vaatamas käinud. Ise uurisin ja nad ütlesid et käima ei lähe, immo plokk läbi, uus olevat juba tellitud. Kui nad selle saavad siis läheks täpsemalt uurima.

Uuriks tarkadelt

#15
E.T. kirjutas:VAG 2.4 121kw 4 veoline kepikasti auto võtab suvel 9.9-10.1 / talvel hetkeseisuga 11.3 LINNAS
no tõesti 99% minu sõitudest on linnas ja paljud neist ummikus jokutamised 1 ja 2 käiguga.

KUIDAS saab 2.5 v 3 liitrine itaalija 1mähkija 17 võtta? (4.2 VAG S masinad võtavad sama hulga kui pedaalida innuga).

ai ämm konfjuuzd
no see on minu nägemus asjadest, mul automaat kah muidugi, eks kui keegi lugema satub siis võib kommenteerida

ses suhtes et linnasõit on algul nii 16-18 ja heal juhul langeb 14 peale kui ainult linnavahel kõõluda fooride vahel, automaat kast kah, ei kannata "5ndaga" töristada ju.

Reede tegin just Tartu La Dolce Vita baari otsa ja algul oli mingine aeg maantepeal 10,5 kanti, hiljem ei vaadanud. Suvel olen maantepeal saanud kah isegi alla 9,5 --- 1,9 diisel skooda on maantepeal 4,5-4,5, keskmine alla kuue. Sama kiiresti saab kohale, aga noh vahest on mõnus.