AR 155 2.5 V6 Must

#47
Kui musta värvi tuleb auto, siis jääks punane värv väga effektne ning ilus pidurisadulatel. :)
Kui ma ei eksi, siis minuteada peaks originaalis olema ka pidurisadulad Alfal punast värvi, kuid võin ka eksida. :icon_hi:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

AR 155 2.5 V6 Must

#48
minu 155 on musta värvi, piduri sadulad on ka musta värvi ,olid enne ja hiljem olen ka ise korra üle värvinud ja üleüldse on nad vähemalt minul koguaeg mingi pasaga koos piduriklotsi puru või muu jauram...

AR 155 2.5 V6 Must

#50
Punased tulevad :icon_roll: Kollane värv sadulatel mulle ei istu millegi pärast :icon_shifty:
Igatahes... Juhipoolsel põhjal enam auke pole. ::itpnt:: Palgapäev kunagi tuleb siis tellin piduritele rem-komplektid ära->värvin sadulad->rattad alla. Siis saab teise poole ette võtta


Ooot.... mida ma räägin



Tuli just meelde: ----> :icon_cop: :icon_cop: <---- Neid vennikesi peab ju sponsoreerima see kuu :icon_thumbdown:
155, 2x166, 159 ja 75?

AR 155 2.5 V6 Must

#51
Ahh...

Nothing going on

Ei tea, kust kuramuse kohast ma siduri ketta suuruse teada saan? :roll: kas 228mm või 235mm? That's the question

Samas... Kui laiali oli, oleks võinud ju ära mõõta :lol:
155, 2x166, 159 ja 75?

AR 155 2.5 V6 Must

#52
Loogiliselt võttes võiks need kaks erinevat lõbimõõtu viidata sellele, et TS mootorid kasutavad väiksemat ja V6 suuremat ketast, aga pead ei anna. :D Ladu24 annab samas v6-le 228 mm, kuigi ega seal antud sobivust ei saa väga usaldada, 33 juppe vaadates vähemalt. :roll:
159 2.4 JTDm:
Pilt

AR 155 2.5 V6 Must

#53
itaalia, prantsuse ning inglise autode puhul pole loogilisusest abi ehk kui mingi kataloog pakub ühte varjanti siis minu kogemus näitab, et liiga sinisilmne on loota et nii ongi, seega antud kw ja moto juures avastasin ka 235mm kettaga varjandi, loomulikult võib ju osta 228mm aga kui lahti kiskudes selgub, et on suurem ja kui seda näiteks saab jaanipäevaks, siis on lugu paha

AR 155 2.5 V6 Must

#57
myalfa.eu väidab jälle 235 olevat nig seda, et ainult 164 sai omale 228mm ketta (TD+R4 turbo+12V vabalthingavad)

mina panustaks sellele, et ... võta alt ja mõõda ära :roll: see võib olla nii üks kui teine variant (kuna 2,5 ei olnud tootmise just suure massina siis tõenäoliselt on mingist numbrist alates midagi muudetud...)
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155 2.5 V6 Must

#59
Täna tuli motivatsioon :D
Pool päeva sai Garaazis veedetud, ning tükk aega edasi lükkatud tagatiiva keevitus sai lõpuks käsile võetud.
Pilt
Pilt
Keevisõmblused käin homme keretinaga üle, siis peaks hea saama!
155, 2x166, 159 ja 75?