powered by alfa romeo estfield

#1
kas on siin toredaid inimesi kes toetaks mu estfieldi ehitust nimelt ehitan alfa mootoriga estfildi ja oleks vaja mõningaid mootori detaile, 1,7 pritsungiga mootorile sisselaske kollet , plokikaani , ja süüte süsteemi
Pilt
see siis hetkel mu pisike mootor 1,3
aga olemas ka poolik mootor 1,7
kuna ei teadnud algul neist mootoritest miskit siis müüdi mulle lammarist 1,5 pöhe hoopis 1,3 mootor

powered by alfa romeo estfield

#4
Pilt
recaro istmed siis tehtud kitsamaks üks 7cm ja teine 11 cm et mahuks ilusti masinasse
Pilt
et oleks mugavam pedaale vajutada sai siis valmistatud ise põhja pedaalid
Pilt
istmetel on kunst nahk sest kuna on lahtine auto siis vähemalt ei imbu istmed vihmast läbi need eesti suved on nagu nad on aga ei tohi ju lasta sõidmist segada :D ja auto põhjaks tuleb alumiinjum rihvel plekk
Pilt
need siis sumbuti otsad kui mahti saan siis teen tervest sumbutist ka pilti
Pilt
tagasillaks siis ümbertehtud sigulli sild aga tulevikus plaan asendada see volvo omaga too kannatab rohkem tõmmet lada omad kipuvad kõveraks minema
Pilt
ees siis mosse amordid millest on ise tehtud reguleeritavad vedruamordid
Pilt
siin siis alfa mootorile aretatud lada käigukast mis oli tol hetkel kodus olemas aga nüüd on soetatud bmw kast mis ootab ka ümbertegemist :D

powered by alfa romeo estfield

#9
vaevalt et alfa trasaxel seda valu väljakannatab ja seda pole eriti mõsitliku raha eest saada ka, lisaks see peab veel ära ka mahtuma kuhugi, jäägem ikka reaalsusse, juba volvo lsd maksab niiet vähe pole aga seda saab vähemalt osta kui otsida. korraliku võimsuse varuga ja lukuga silda kasutati veel vanadel toyota hi-ac-i bussidel, aga nendest on tavaliselt ka kõik kohad võidusõidu fännide poolt tühjaks ostetud, kui sõltumatut asja teha siis jag sillad on suht popid, neile on ka lukke võimalik saada
PS sellel alfa motoga estfildil mida mina nägin olid istmed küll rõvedalt kõrgel, äkki sellepärast et oli tarnsaxel, jube rõve nägi välja küll

powered by alfa romeo estfield

#11
janar_t kirjutas:Naiss 8).. Ehk loll küsimus, aga.. Kas kit-car'i ehitamisel on igasugused isevalmistatud lahendused ARK-i härrastele aktsepteeritavamad kui masstoodangu puhul?

Offtoppi kah... Teab keegi, kas see eelmine Alfa tehnikal põhinev masin on/oli transaxle?

ark-i vanad tahavad jah et igaasja peal oleks e tähis , aga eks tuleb siis pärast neileselgitada et asi toimib :)

powered by alfa romeo estfield

#12
PS sellel alfa motoga estfildil mida mina nägin olid istmed küll rõvedalt kõrgel, äkki sellepärast et oli tarnsaxel, jube rõve nägi välja küll[/quote]

mulle ka ei meeldinud selle alfa sillaga estfield kuna võtab taga palju ruumi ja tõstab istumise kõrgele