AR GTV V6 TB '96 Passione

#46
passione kirjutas::icon_hi: väike update.

Tänu Piloti meeskonna kiirele tööle on nüüdseks ka klapiregull tehtud (esialgne ennustus ajakulule oli 3-4 nädalat-tegelikult sain kõne, et valmis juba järgmine päev :icon_clap: ) ja oma koha leidsid ka uued sisselaskevoolikud. Ühtlasi sai ka ületatud 30K piir :icon_crazy: aga ta on ka igat senti väärt

Silmapiiril paistab järgmiseks lekete eemaldamine, sidur ja Powerfleximine. :butt:

Tihti taban ennast mõttelt, et miks oh miks eelmine omanik selle auto peale nii vihane oli.

Aga hea on vaadata, et isegi tänases kirjus tänavapildis suudab ta ikkagi veel nii mõnegi pea pöörata. 8)

P.S Kas mõni GTV omanik tahaks mõni õhtu põristama minna? Hea oleks proovida vahet mõne teise mootoriga ::itpnt::
Näedsa on veel 1 hull, kes tahab korras GTV mõnusid nautida :icon_roll:

Põristama võiks ju isegi minna mõni päev.

AR GTV V6 TB '96 Passione

#47
passione kirjutas::icon_hi: väike update.

Tänu Piloti meeskonna kiirele tööle on nüüdseks ka klapiregull tehtud (esialgne ennustus ajakulule oli 3-4 nädalat-tegelikult sain kõne, et valmis juba järgmine päev :icon_clap: ) ja oma koha leidsid ka uued sisselaskevoolikud. Ühtlasi sai ka ületatud 30K piir :icon_crazy: aga ta on ka igat senti väärt

Silmapiiril paistab järgmiseks lekete eemaldamine, sidur ja Powerfleximine. :butt:

Tihti taban ennast mõttelt, et miks oh miks eelmine omanik selle auto peale nii vihane oli.

Aga hea on vaadata, et isegi tänases kirjus tänavapildis suudab ta ikkagi veel nii mõnegi pea pöörata. 8)

P.S Kas mõni GTV omanik tahaks mõni õhtu põristama minna? Hea oleks proovida vahet mõne teise mootoriga ::itpnt::
Tahad šokki saada? Tee minu masinaga proovi siis :icon_thumbup:

AR GTV V6 TB '96 Passione

#49
passione kirjutas:Kas teeme siis kolme GTV põristamise? Pärast võiks ju siis isegi väikese foto sessiooni teha siis.
8)

Mis härrased kolmapäeva õhtust arvaksid kui ilma ilusa hoiab?
Mõte on õilis ja ilus. Aga, kahjuks pole minu masin sellises konditsioonis, et temast erilisi pilte teha (kui siis mõne üksiku nurga alt) ja teiseks on ta kole pasane mul. Hea, kui saan oma viimased rahad kokku, et kütet osta põristamise jaoks (tudengi elu pole EV`s lihtne).

AR GTV V6 TB '96 Passione

#52
-erik- kirjutas:Mõte on õilis ja ilus. Aga, kahjuks pole minu masin sellises konditsioonis, et temast erilisi pilte teha (kui siis mõne üksiku nurga alt) ja teiseks on ta kole pasane mul. Hea, kui saan oma viimased rahad kokku, et kütet osta põristamise jaoks (tudengi elu pole EV`s lihtne).
Eh minu oma on selgelt halvemas seisus ja pildi peale ronib veelgi häbelikumalt....
uiskur kirjutas:Kus kandis plaan kokku saada ?
Kui kahtlase hääle põhjuse kapoti all üles leian ja ära saan lahendatud, siis võiks tulla GTV-sid võrdlema küll.
Kohtumiseks sobiks näiteks vana hea Järve Selveri parkla väga hästi.

P.S Seda muidugi eeldusel, et Sinine ühes tükis seni püsib :icon_think:
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR GTV V6 TB '96 Passione

#53
No krt, mul ikka kere suht lombakas.
Aga teeme ära. Mulle sobiks millagil õhtul 6-7 vahel kõige esimesena, ennem kahjuks trennis. Oleks päris tore, kui saaks kõik erinevad mootori variatsoonid kokku 1.8, 2.0. 2.0TB ja 3.0. 3.2 oleks juba liiga palju palutud ::itpnt::

AR GTV V6 TB '96 Passione

#55
-erik- kirjutas:No krt, mul ikka kere suht lombakas.
Aga teeme ära. Mulle sobiks millagil õhtul 6-7 vahel kõige esimesena, ennem kahjuks trennis. Oleks päris tore, kui saaks kõik erinevad mootori variatsoonid kokku 1.8, 2.0. 2.0TB ja 3.0. 3.2 oleks juba liiga palju palutud ::itpnt::

Mul kere veel lombakam. Tagasild kolksub ja koliseb nii mis jube aga siis tuleb teha lombakate esitus ja lihtsalt kargud ära peita. Mulle sobiks ka kuskil 7 paiku.

Kes siis veel tulevad?
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR GTV V6 TB '96 Passione

#57
No proovime siis kokkuvõtlikult.
Igatahes plaan siis minna natuke GTVdega natuke põristada. Kokku võiks saada näiteks Järve selveri parklas kell 18.30 ja teekond võiks viia viljandi mnt kaudu Kurtna poole sealt väikseid kurvilisi teid mööda kiisale sealt edasi Hageri kaudu pärnu mnt peale ja sealt siis näiteks Tallinna peale tagasi. Saab natuke GTV juttu puhuda ja kui soovi on siis ka võrrelda erinevaid mootoreid ja aastakäike.

Siiani siis huvi üles näidanud kodanikud:
Passione 96 2,0 V6 TB
-erik- 99 1,8 TS
Heavy 00 3,0 V6
haraq 2,0 TS
Uiskur 95 2,0 TS

Kas on veel huvilisi?

Või peaks lugupeetud moderaatorid teema äkki lausa ürituste alla liigutama?
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB
cron