AR GTV V6 TB '96 Passione

#91
Ei maksa vist tõsiselt südamesse võtta, kuigi õige meeste auto on ikka roosa kuuemeetrine Cadillac nagu Elvisel. Ja õiged mehed lasevad püssist ka oma De Tomaso Panterat, kui see (jälle) käima ei lähe. Vältimaks sattumist kõiksugu foobide turmtule alla oleks õige sõita mne tõelise aseksuaalse saksa või jaapani autoga... :v:

Teemast küll mööda, kuid just kes Panterale selle vähese elektri peale ehitas: ameeriklased või Magnetti Marelli? :icon_problem:

AR GTV V6 TB '96 Passione

#92
nõu svet....ega ma seda väga tõsiselt võtagi...mul ei oleks mingit probleemi musta QV mitoga(täiesti under consideration) ringi paugutada...aga sinisega on üks asi parem kui 159ga. kõik bemmivennad ei taha iga valgusfoori taga mõõtu võtta. 159ga oli see liigagi igapäevane ja ilgelt naljakas oli näha niid võimlemas kui ise valgusfoori tagant graatsilise liigutusega sujuvalt ja rahulikult liikuma hakkad nagu rahustite peal pensionär.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR GTV V6 TB '96 Passione

#93
Kui tõesti on olemas naiste- ja meesteautod, siis suurem osa Alfadest klassifitseeruks tõenäoliselt naiste kategooriasse. Iseasi muidugi on, et kes nii mõelda oskab, mõelda viitsib, keda see häirib ja keda mitte. Mul on ausalt öeldes toorelt savi, millega ringi sõita. Ainus tähtis asi on, et autol hing õige koha peal olemas oleks ::itpnt:: .

:icon_problem:

...ja et see Alfa oleks...

AR GTV V6 TB '96 Passione

#94
Kuna kevad kätte jõudnud siis sai natuke GTV'ga mässatud üle pika aja. Eelmise omaniku suurepärane lahendus( asetada tagaakna ja aknalaua vahele tihendiks armsad kokkurullitud papitükid) sai likvideeritud ja asendatud korraliku tihendiga. Üks väga närvidele käiv nagin sai sellega asendatud. Üldiselt ilusa ilma puhul ka seest väljast küüritud. Kuna ilm oli ilus sai ka mõned pildid vahelduseks klõpsitud. Kuidagi ei suuda ära otsustada kas tellida 16 või 17 tollised veljed. 16'' ja nati kõrgema profiiliga rehv on mõnusalt pehme ja hea põhjamaa teed üle mõõta samas 17'' jälle kenam vaadata.
8)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR GTV V6 TB '96 Passione

#97
17" mõistagi... kui me juba räägime visuaalsest poolest... (no 18" oleks veel parem muidugi)
minu silma jaoks oleks vanakooli 5 spoke AZEV nagu maasikas tordi peal sinu GTV all...

mingi internetist leitud illustratsion ka veljest
Pilt

Eeldades, et pcd, et jms sobivaks osutuvad, siis tegelikkuses on auto24 müügis ka suht kommiraha eest üsna norm välimusega Toorad... http://www.auto24.ee/products/detail_pr ... ?id=532277" onclick="window.open(this.href);return false;

AR GTV V6 TB '96 Passione

#98
E.T. kirjutas:17" mõistagi... kui me juba räägime visuaalsest poolest... (no 18" oleks veel parem muidugi)
minu silma jaoks oleks vanakooli 5 spoke AZEV nagu maasikas tordi peal sinu GTV all...
Vanakooli 5spoke näeb tõesti GTV6 all super välja kuid ilmselt uue 916 ümmarguste joontega natuke kohmetu
E.T. kirjutas:Eeldades, et pcd, et jms sobivaks osutuvad, siis tegelikkuses on auto24 müügis ka suht kommiraha eest üsna norm välimusega Toorad... http://www.auto24.ee/products/detail_pr ... ?id=532277" onclick="window.open(this.href);return false;
See on muidugi väga pro leid kuid minuteada on neil 156,147 ja gt mõõdud nati erinevad. Ma võin ka eksida aga vahe oli vist offsetis

Endale tundub kõige sümpaatsem ja mõistlikum lahendus siiski Modena disain.
Pilt
Pilt
Photoshopiga mängides andis autole üsna värske kuid samas origiaalilähedase välimuse. Eks mul olegi algusest saadik olnud eesmärk tõestada et natuke siit sealt värskendades on 916 välimus ka täna vägagi söödav. Eriti arvestades tänapäeva corolla.fookus.astra ühenäolist disainijura.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR GTV V6 TB '96 Passione

#103
Maitseid on mitmeid... teledialitega kangastub mulle õudusunenägusid...
Pilt
Kui nad just dialid peavad olema, siis GTA alt tuttavad on minu jaoks see mis hinge heldima paneb...
(ju neist tehakse kellegi poolt ka replicaid, pildilgi ju 4x98 auguvahega ilmselt)
Pilt

AR GTV V6 TB '96 Passione

#104
E.T. kirjutas:Maitseid on mitmeid... teledialitega kangastub mulle õudusunenägusid...
...vahel ma mõtlen et jummal auda kui erinev on arusaam heast maitsest. Millega see volkar oli ära teeninud sellise saatuse. P.S Love the TT seal volkari selja taga :P

Aga noh ega p'sse kukkunud tuuning ei hüüa tulles.
Pilt
Kuigi kui su peast käib GTV'd vaaadates läbi mõte et,
pininfarina näed disainis sellise asja ja ilmselgelt neil ilmselt ei olnud parasjagu dziibi velgi ja erkoranzi värvi käepärast sellepärast neil töö poolikuks jäi. Aga pole hullu mul on need ju olemas ja lisaks veel saab relakaga ju tuled suuremaks lõigata sest need on ju imeselgelt liiga väikesed ja kui juba lõigata siis peaks ka kapoti kenasti auke täis lõikama et õhk ikka liiguks
siis tegelikult ju nagu hüüaks ja päris kõvasti... :icon_sick:
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR GTV V6 TB '96 Passione

#105
passione kirjutas:Millega see volkar oli ära teeninud sellise saatuse.
Kuna need konkreetsed veljed pildil peaks minu arusaamise kohaselt olema vanad Porsche teledialid (928 tehasepoolne optsioon ntx), siis ilmselt VW omanik tundis end tera isasemalt klass äkilisema auto velgedel veeredes... ülejäänud väga isikupäraste kujundusvõtete kohta puudub minul seisukoht, nii vw, tt kui 916 osas :P
Pilt


HEA ET ME OFFTOPPI EI KÜTA ! :lol: :lol: :lol:


et mitte päris peksa saada, siis avaldan veel ühe optsiooni, mis minu silmale VÄGA OK vaadata on... BBS !
Pilt