Kiire Alfa 2010

#46
Ühed on need nn. tehase testid (loe. ringrada), teised on need real-life (foorist-foorini). Need real-life testid loevad :butt:

Kiire Alfa 2010

#47
spark kirjutas:miks nii vähe osavõtjaid :icon_cop:
ise küsin ise vastan :sherlock:
tsiteerides tegijaid, mis kõlas umbes nii "Kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema!"

1) aeg ...
saan aru, et sul on seda aega siis korraldada, kui purjekas on veest välja vinnatud - aga milleks - kui potensiaalne osaleja on oma auto talvituma pand (supp näiteks)
2) formaat ...
kaua sa ikka stopperiga võidu sõidad (minul piisas 2 korrast).
aeg oleks formaati muuta - proovida lõppkiirust 1km või siis 1miil
või teha asi eliminaatoriga http://www.bhra.ee/index.php/page,eliminatoriskeemid, et tekiks ka võistlusmoment
et tekitada huvi ka "minusugustes mõtetutes"

ehk siis - aeg oleks väljuda stagnatsioonist :thanksspin:
Aitäh kriitika eest. Samas oleks hea meelega su mõtteid lugenud enne võistlust. Nüüd kindlasti võid öelda et oled mulle seda varemgi öelnud, ehk tehnilises mõttes ongi see kunagi olnud siis "enne võistlust", kuid abiks olnuks näiteks augustis saata üks meil.
Eliminaator vs mitteeliminaator ei ole progress vs stagnatsioon. Esimesed kaks aastat tehti eliminaatoriga, kuid selle vastu olid seejärel need autod, mis pidid rohkem sõitma, sest iga sõit mõjus tehnikale ja huvitavhuvitav -ka need omanikud, kes liiga vähe võistelda said. Aga miks mitte uuesti proovida?

Mis ametlikku elektroonilisse ajavõttu puutub, siis selle rendi hinnaklass on seni olnud ebamugavalt kõrge. Praegugi tuleb üritus napilt omadega välja. Lõppkiirust sõita - miks mitte?

Septembris või okt alguses sõita - samuti õige mõte. Kuid kuidagi peab seda ürituse korraldamist ju õigustama, sest kui võrrelda et kas teha 24 okt või üldse mitte, siis ikkagi esimene on pisut parem.

J

Kiire Alfa 2010

#48
Slicer kirjutas:Ühed on need nn. tehase testid (loe. ringrada), teised on need real-life (foorist-foorini). Need real-life testid loevad :butt:
:mrgreen: :icon_thumbup:

Kiire Alfa 2010

#49
jaan kirjutas:Aitäh kriitika eest. Samas oleks hea meelega su mõtteid lugenud enne võistlust. Nüüd kindlasti võid öelda et oled mulle seda varemgi öelnud, ehk tehnilises mõttes ongi see kunagi olnud siis "enne võistlust", kuid abiks olnuks näiteks augustis saata üks meil.
Eliminaator vs mitteeliminaator ei ole progress vs stagnatsioon. Esimesed kaks aastat tehti eliminaatoriga, kuid selle vastu olid seejärel need autod, mis pidid rohkem sõitma, sest iga sõit mõjus tehnikale ja huvitavhuvitav -ka need omanikud, kes liiga vähe võistelda said. Aga miks mitte uuesti proovida?

Mis ametlikku elektroonilisse ajavõttu puutub, siis selle rendi hinnaklass on seni olnud ebamugavalt kõrge. Praegugi tuleb üritus napilt omadega välja. Lõppkiirust sõita - miks mitte?

Septembris või okt alguses sõita - samuti õige mõte. Kuid kuidagi peab seda ürituse korraldamist ju õigustama, sest kui võrrelda et kas teha 24 okt või üldse mitte, siis ikkagi esimene on pisut parem.

J
kle sul peaks ikkagi piinlik olema, et sa üldse sellist jama üritust korraldad :lol: kas keegi palus? muudkui käid peale kõigile nagu uni... väga ebaviisakas... kohutav :lol: mis inimene sa üldse oled selline :lol: keegi ei taha sinna tulla, endast lugupidavad alfamehed vähemalt... aga tema ikka ajab oma joru :butt:

Kiire Alfa 2010

#50
Püüa siin jah meeldida kõigile! Espetsiaalselt lükati üritus talvesse, sest kodanik supp esitas millalgi särava fotoseeria uunikute talverallilt ja ka Stihl on seal oma 75-ga kimanud ehk et mina arvasin et vennad NÜÜD just hakkavad boksist välja tulema...

Kiire Alfa 2010

#51
"veel mitte kogu maa pole kaetud valge vaibaga, siin seal on veel mustendavaid laike" , nojah minu jaoks juhtus just sellisesse mustaauku see kuupäev ehk igasugu kindlustused said läbi jne, seega saigi masin seisma pandud (kes see ikka ühe masinaga viitsib aastaläbi sõita), järgmiseks sagimiseks lähebki vanaauto inimestel veebruaris, siis kui talveralli ootamas on, niiet järgmise kiirenduse võiks ju märtsi algul korraldada, muidugi kui veel lund on ja kui mul kardaan selle ralli vastu peab.
Muidugi on tore kui keegi midagi orgunnib aga kahjuks on minu esimene aasta alfaga üle hulgaaja (viimati oli mul alfa ca 15a tagasi) möödunud nii, et kummagil ürril mis see aasta toimus ei saanud osaleda (kuigi kui see alfa100 ürr oli siis isegi helistasin ühele osalejale, kuid selgus, et ta just pani pilotis viimast tikuvõileiba põske ja pidu läbi juba)

Kiire Alfa 2010

#52
alfanatico kirjutas:
bnd kirjutas:Aga vaadates, kui palju Masekas ümberehitust on nõudnud (aega ja raha), siis on see puhtalt maha visatud raha :mrgreen:
Tehaseseades auto sõidab sama aega :doublefu:
mõni kohe oskab valu teha :lol:
Hehh..
Pole siin mingeid ümberehitusi tehtud, lihtsalt nii vana auto vajabki igapäevast remotni :grandpa:
Ja isegi kui ma oleks üle lõpujoone esimesena jõudnud, siis kindlasti oleks leitud reeglites mingi nüanss, millega mulle oleks ära tehtud, sest Eesti kiireim Alfa ei saaks ju ometi Maserati olla :sherlock: :D

Kiire Alfa 2010

#54
Kumb pool see siis lõpuks märjem oli?

ps: mul läks lõpusõidus käiguvahetus peesssee :icon_shifty: :mrgreen:
155, 2x166, 159 ja 75?

Kiire Alfa 2010

#55
Aga mul oli veojõukontroll peale jäänud :P

Ahh, krt, lähme tagasi ja lahendame selle meeste kombel ja vaatame, kellel on siis kiirem ALFA 2010 :butt: :mrgreen:


Krt fotograafid, kas te ei näe, et asi läheb käest ära. Kähku rahva rahustamiseks pilte :book:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#56
bnd kirjutas:....
Krt fotograafid, kas te ei näe, et asi läheb käest ära. Kähku rahva rahustamiseks pilte :book:
Erinevalt üldlevinud arvamusest... teeme me siiski tööajal... mhh... tööd :D

Aga midagi hambusse siis, seniks kui pildid tulevad

156 vs 222

EDIT: video lisatud ka avalikku veebi

Lugupidamisega,

Kalvi Nõmme
Viimati muutis PilotMotors, 26 Okt 2010, 01:14, muudetud 1 kord kokku.

Kiire Alfa 2010

#57
mnjaa, aga ma pole feissbuki kasutaja, seega antud link mind ei aita. Ja ei kavatse kah niipea kontot teha
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#58
pole kontot ja ei plaanigi? On ikka tugev iseloom :lol:

Aga bnd-le: feissbuki klipp erineb joutuubi omast seepoolest et see on pikem, ehk lõikamata ja kõrgema kvaliteediga. Alguses on mustal taustal valged kirjad: Kiire Alfa 2010 ja allpool Alfa Romeo GTA vs Maserati 222

ja lõpus on lumani foto ja kiri: tegelikult on minul liivima kiireim Alfa!

ja päris lõpus on Kalvo pilt ja kiri: ei tegelt on minul Liivima kiireim Alfa!

Ja kõigekõige lõpuks on minu pilt ja jälle sama jutt juures...

Kiire Alfa 2010

#59
jaan kirjutas:pole kontot ja ei plaanigi? On ikka tugev iseloom :lol:

Aga bnd-le: feissbuki klipp erineb joutuubi omast seepoolest et see on pikem, ehk lõikamata ja kõrgema kvaliteediga. Alguses on mustal taustal valged kirjad: Kiire Alfa 2010 ja allpool Alfa Romeo GTA vs Maserati 222

ja lõpus on lumani foto ja kiri: tegelikult on minul liivima kiireim Alfa!

ja päris lõpus on Kalvo pilt ja kiri: ei tegelt on minul Liivima kiireim Alfa!

Ja kõigekõige lõpuks on minu pilt ja jälle sama jutt juures...
Aaaaaa, sihuke video. Mnjaaaa, kahju, et ei näe
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#60
bnd kirjutas:Aaaaaa, sihuke video. Mnjaaaa, kahju, et ei näe
aitame hädasolijat
on sügis, väljas on külm, kiltsi lennukal on kõrvuti kaks välismaa autot, keegi hull on lippudega seal vahel... kaamera väriseb, tuul rögiseb mikrofoni... mees lippudega hakkab tõmblema ja autod sööstavad paigalt... raiskavad palju bensiini, sõidavad minema, punane on vist ees, aga must on esiplaanil selleest, kaovad udusse... taamal paistab veel mingeid inimesi... lõpp

toimetaja ellu puudist
tõlkija luule zhaavornokk
teksti luges herman vahtel
cron