Alfa Romeo 33

#1
Tere Alfistid.
Sai üks pealkirjas mainitud isend koju tassitud, väike emotsioonost/lollus :) Masin aastast 92.
Küsimus Teile, palju selliseid masinaid Eestis üldse liigub veel ? ARKi andmetel arvel on kolmanda põlvkonna 33-si 26 tükki.

Küsimus siis selles, et ma pole veel päris otsustanud, mis taga edasi teha. Tükeldada nagu päris ei raatsi ja kas varuosadele oleks üldse turgu ? Kui aga üritada sõiduautot teha, siis oleks vaja mingit doonorit rüüstada natuke, kas selliseid leidub siin kellelgi ?

Pull auto muidu :)

Alfa Romeo 33

#4
see alla 5k ostuhind on piisav baas, et sellest masinast eluloom teha, kere oli ju suht kõva ja jupid ei maksa ka midagi, niiet väkse raha ja suure tehmisega saad sellest kevadeks korraliku liikuri, seega ära jupita midagi vaid tee korda

Alfa Romeo 33

#5
lepapriit kirjutas:Tere Alfistid.
Sai üks pealkirjas mainitud isend koju tassitud, väike emotsioonost/lollus :) Masin aastast 92.
Küsimus Teile, palju selliseid masinaid Eestis üldse liigub veel ? ARKi andmetel arvel on kolmanda põlvkonna 33-si 26 tükki.

Küsimus siis selles, et ma pole veel päris otsustanud, mis taga edasi teha. Tükeldada nagu päris ei raatsi ja kas varuosadele oleks üldse turgu ? Kui aga üritada sõiduautot teha, siis oleks vaja mingit doonorit rüüstada natuke, kas selliseid leidub siin kellelgi ?

Pull auto muidu :)
varuosad võid kõik mulle tuua.
Kui on 33 osas küsimusi (KüSi-faking-MuSi...eesti keel rokib), shoot!
Ma ei ole nüüd parim spets vastama, aga entusiastlik küll.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 33

#7
33 tahab täissünti (minu oma küll tahtis).
Vahetusvälp 10000. Mahtu täpselt ei mäleta. Õlivahetus on küll üks asi, mille ma olen alati teeninduses teha lasknud. Mingi 4 koma midagi liitrit, mul pole praegu manuaali käepärast, seal on see kindlalt kirjas.
Kulu...oleneb jalast. Enda 1.7 keskmiseks sain lõpuks (kui ta nagu korras ka oli) kuskile 7-8 vahele.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 33

#10
lepapriit kirjutas:Küsimus Teile, palju selliseid masinaid Eestis üldse liigub veel ? ARKi andmetel arvel on kolmanda põlvkonna 33-si 26 tükki.
Tunnistage nüüd ülesse kes veel 33-ga sõidab. :icon_cop: :D Minule pole keegi vastu sõitnud sellisega. 26 tükki võib neid arvel olla, aga ainuke mida ma tean hetkel liikuvat on minu oma. Ja foorumikasutajate jutu järgi pidavat mõni veel sõitma aga oma silmaga pole näinud... :lol:

Õli kohta niipalju, et mida vedelam, seda kergemini ta päevinäinud mootorist kaob, eriti veel bokserist.Ise ei ole julgenud 5w-40 sisse panna, niigi immitseb teine vaikselt tihendi vahelt. 10w-40 siis kuldne kesktee, vahepeal oli isegi 15w-40 sees, tasuta sain(vaadil oli kirjas kõrgekvaliteediline mootoriõli rasketes tingimustes töötavatele bensiini- ja diiselmootoritele. :D) Mobili oma ka.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Alfa Romeo 33

#11
alfahoolik kirjutas:
lepapriit kirjutas:Küsimus Teile, palju selliseid masinaid Eestis üldse liigub veel ? ARKi andmetel arvel on kolmanda põlvkonna 33-si 26 tükki.
Tunnistage nüüd ülesse kes veel 33-ga sõidab. :icon_cop: :D Minule pole keegi vastu sõitnud sellisega. 26 tükki võib neid arvel olla, aga ainuke mida ma tean hetkel liikuvat on minu oma. Ja foorumikasutajate jutu järgi pidavat mõni veel sõitma aga oma silmaga pole näinud... :lol:
Ühte tumerohelist olen liikvel näinud, äkki see sama masin, mis lennujaama lähistel ühes hoovis seisab. (Tallinnas siis).

Alfa Romeo 33

#12
Minu oma sõidab kohe, kui ma viitsin talle mootori peale tagasi tõsta.
Nagu öeldud, ma võtsin juppideks perfektselt toimiva masina, millel oli olemas ülevaatus ja kindlustus (põhi oli läbi); salongiga olen poole peal, värvitööd on teie asi. Aga ta sõidab. Sõidaks, kui ma tahaks. See oleks päeva töö. Iseasi, kas ma seda tahan. Vahetaks rihma, tihendid jnejne. Teeks veel miljon asja, et endal hea oleks.

Õlidest: minu 33 toitub ainult täissündist. End of story. Nii mulle soovitati, seda olen ma järginud, poolsündiga pole ligigi läinud. Õli ei kao, ei lähe (kiiresti) mustaks ega midagi.

Alfahoolik: ma mõistan, et minu 33 on sinu 155 kõrval Põlvas rohkem kui üks kord parkinud. Kui ma seal regulaarselt hambaarsti juures käisin.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 33

#13
zakalwe kirjutas:Alfahoolik: ma mõistan, et minu 33 on sinu 155 kõrval Põlvas rohkem kui üks kord parkinud. Kui ma seal regulaarselt hambaarsti juures käisin.
Jaa seda ma mäletan. Aga veeremas ma pole teda näinud.:D Pole tegelikult ühtegi. Ma vist liigun väga valedes kohtades.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Alfa Romeo 33

#14
Saab jälle veerema. Ausalt. Lähima aasta jooksul kui juuro tulek mu sissetulekuid päris nuilliks ei söö.

Ja kuidas kurat ta sinna Põlvasse sai ja sealt minema, kui ma taga ise ei sõitnud? Pukseerisin ülbamise mõttes või midagi?:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)