Kas sellist foorumit me tahtsimegi?

#1
Siin on aktiivselt nüüd korrastatud ja kustutatud igasugust loba, mida toodetakse. Loba tootjad on enamasti top10 postitajad siin foorumis. :icon_shifty: Millist foorumit keegi tahab? Nagu saksa ordnung nõuab ja demokraatiale kohane, hääletame karmi korra või vabama elu poolt.
Kui ei sobi, kustutage ka see teema ja andke mulle vitsa.

PS: Oluline ei ole olla itaallane, sakslane või eestlane, vaid vastat ausalt.
-------------
Isiklik arvamus:
Minumeelest on jumala normaalne ja täiesti alfafoorumile kohane selline kerge korralagedus ning pool huumorikorras asja võtmine. Koguaeg ju nii see elu siin käinud. Ilma selleta poleks Alfafoorum üldse Alfafoorum.
Niikaua on okei, kuni kõik küsimused saavad vastused ja probleemid lahenduse.
Aga mis mina ka tean, pole mina ju Alfarooli keeranud juba tükkaega. :icon_hi:
a.k.a Anthrax

Kas sellist foorumit me tahtsimegi?

#5
Mina arvan seda, et kui tekib küsimus ja sellele tuleb kohe korrektne 1lauseline vastus, siis tuleb siia foorumisse 2 postitust nädalas. Pmst võib siis foorumi surnuks lugeda.

Pigem jäägu asi vanaviisi, ehk enne vastuse saamist on 3posti möla, siis asjalik vastus ja siis natuke möla jälle.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kas sellist foorumit me tahtsimegi?

#6
kusjuures kel huvi siis saab ka vaadata teisi foorumeid, et kuidas meeldib, näiteks e21 haininade foorum on see asjaliku lahendusega varjant, volvo oma jälle suike kus palju loba (muidugi mitte niipalju kui siin) , aga samas puhas margi foorum kus esinevad ajastud on ühes pajas koos ilma lobata ei saa, kuna hoolimata sellest et foorumlasin ühendab üks mark, on ajastud ju erinevad