alfa 166 2,5

#1
mul mure selles et armatuuris hakkas põlema pihusti tuli ei võta korralikult pöördeid ples, proovisin kütuselisandit mis peaks kütuse süsteemi puhastama ka pihustid, aga seni ei ole midagi muutunud . äki keegi teab õelda kuda saab asja parandada. kas pihstid maha võtta ja läbi puhuda survega aitaks?

alfa 166 2,5

#5
esmAlt vaata üle, et ega kapoti all midagi lahti ei ole (pihustituluke koos pöörete aeglase tõusuga võib viidata sellele, et kuskil on voolik vms lahti). Kui üldse pöördeid üle mingi piiri ei luba, siis on tegemist mingi anduri veaga (piiratud liikumise reziimiks nimetatakse seda) - sellisel juhul võib olla vigu mitmeid (soovituslik on vaadata kõik pistikud üle ja kui need on korras, siis pöörduda diagnostikasse- Pilotisse näiteks)

lamda andureid võib Sul olla kas 1 või 2 (ühe anduri puhul asub see kati peal, kahe puhul asuvad kollektorites)
Tegelikult ma olen normaalne....

alfa 166 2,5

#7
Kõigepealt alusta sellest, et aku klemmid maha 2 minutiks, võid veel klemmid omavahel kokku panna natukeseks ajaks. Pane käima ja vaata kas ikka tule põlema lööb, kui siis kah tule põlema lööb mine diagnostikasse.

alfa 166 2,5

#8
no hetkel on nii et kui gaasi vajutan siis nats aega enne nagu mõtleks ja alles siis läheb pöördesse, algul kustus tuli ära kui auto käimapannes alguses lasin käia kohapeal umbes 5 min ja siis töötas kõik korralikult. aga nüüd enam ei kustu ära, pistikud käisin kõik läbi ja voolikud kontrollisin üle kõik peaks toimima, homme lähen diagnostikasse eks siis paistab mis tal äda. uurisin diagnostika pistiku kohta ka et raamatu järgi näitab et peaks olema kas pardatsokis kõrvalistuja pool või kuskil seal ääre all vaatasin aga ei leidnud mingi imelik koht seal oli aga se oli tühi auk.

alfa 166 2,5

#10
küsimus et kas keegi teab kust saaks uut või kasutatud gaasipedaali andurit? tundub et asi ei old juhtmes vaid se jublakas isse jamab seal.äki keegi oskaks aidata, olen ise otsind ja uurind aga poletargemaks suurt saanud.

alfa 166 2,5

#13
quarry kirjutas:küsimus et kas keegi teab kust saaks uut või kasutatud gaasipedaali andurit? tundub et asi ei old juhtmes vaid se jublakas isse jamab seal.äki keegi oskaks aidata, olen ise otsind ja uurind aga poletargemaks suurt saanud.
Tule läbi, jutu põhjal võib juba eeldada, mis seal mureks ja tõenäoliselt saab ilma anduri vahetusega ka korda ;)

Lugupidamisega,

Kalvi Nõmme
cron