4C

#46
Jah, samas see on prototüüp ning võib veel muutuda. Ning meie teedel, eriti talvel.. See oleks piin sellele masinale. Aga näeb kena välja küll. Ise tahaks küll näha seda masinat, mis 159'a välja vahetab.

4C

#48
Pilt
Pigem tuleks sellise ninaga see masin ma arvan - kui üldse. See "kuri pilk" on suht eilne päev alfa disainis pärast 8C -d.
Viimati muutis AaduT, 01 Mär 2011, 15:28, muudetud 1 kord kokku.

4C

#49
Vhailor kirjutas:Jah, samas see on prototüüp ning võib veel muutuda. Ning meie teedel, eriti talvel.. See oleks piin sellele masinale. Aga näeb kena välja küll. Ise tahaks küll näha seda masinat, mis 159'a välja vahetab.
kes siis siukse autoga talvel sõidab? :) eestis eriti, välistatud ...ehe suvekas ikka
selge on, et kui tootmisesse läheb, siis muutub asi väga palju... ma ei taha, aga meenutan ikka brera kontsepti :evil:
ma väga loodan, et seekord jääb rohkem alles, pliis gaaad :icon_angel: :icon_angel: :icon_angel:

4C

#51
Slicer kirjutas:Samas, ei tundu midagi ülemõistuse ufolikku, täitsa sobib nii tootmisse lasta.

Samas üks küsimus on, kuhu nad numbrimärgi sinna ette kavatsevad panna? :P

Ah viskavad suvalt nagu 8C puhul - 2 kruviga otse esipamprisse vastavalt iga omaniku suvale - itaalia värk, kes see neid ordnungi asju läbi viitsib mõelda.
Pilt
Pilt

ja ärge üle pingutage oma praktilise idaeuroopa meelega antud ajahetkel veel... kuidas talvel sõita ja kuidas numbrit kinnitada
:lol: :lol: :lol:
(talvel sõidad bussiga või sõbra sakslase tagaistmel) ja numbri kinnitad emotsiooni ja armastusega... samal ajal ohtralt itaalia passionist jms jamast soigudes...

4C

#53
Alfa plans to built around 20,000 versions of the 4C over a five-year production run, with sales tipped to start in the middle of next year.


Ei usu ,et ming Limited edition

Aga midagi pakkuda ka ei oska.
Kedagi kohapeal seal ei ole, saaks järgi küsida? :lol:
155, 2x166, 159 ja 75?

4C

#54
Slicer kirjutas:Kas keegi oskaks öelda, mida tähendab nr. 150 peegli küljes?
Vihje vast Itaalia 150 aastapäevale (kuivõrd see lipule kirjutatud)

4C

#58
alfanatico kirjutas:kes siis siukse autoga talvel sõidab? :) eestis eriti, välistatud ...ehe suvekas ikka
Nojah, mul auto ikka selleks võetud, et sellega kogu aeg ringi sõita, olenemata aastaajast :) Ning ausalt öeldes, ega poleks ka teist kusagil hoida, enda garaashi kahjuks ei ole :(

4C

#59
Vhailor kirjutas:
alfanatico kirjutas:kes siis siukse autoga talvel sõidab? :) eestis eriti, välistatud ...ehe suvekas ikka
Nojah, mul auto ikka selleks võetud, et sellega kogu aeg ringi sõita, olenemata aastaajast :) Ning ausalt öeldes, ega poleks ka teist kusagil hoida, enda garaashi kahjuks ei ole :(
Üks "vend" sõidab aasta läbi OPEL Speedsteriga - näiteks
Seitsekümmend Viis

4C

#60
38 000 £ ost jäi seekord garaazi puudumise taha...
:lol:
mehel on vähemalt vettpidav argument

(minul jääb näiteks hetkel sissetuleku taha... pool või enam sissetulekut hobi alla panna tundub tera ebaproportsionaalne)

rott on rääkinud
:D
cron