4C

#78
Mul katus sõidab kergelt...
no on ikka jooned sel kaunitaril

(ühtlasi vabandan pildi suuruse pärast, mis eiravad head tava - aga head asja pole ju kunagi liiga palju ?)
Pilt

4C

#80
Pilt
Pilt
Pilt
Natuke uuemat pildikraami..... Jälle südame kiiremini tiksuma....kui see hind veel ka tuleks nii nagu välja hõigati ja kilosod seeriastamise käigus juurde ei tule siis neer müüki :P
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

4C

#82
Just vaatasin täna hommikul neid pilte ja imestasin, et kuidas ikka suudetakse disainida Alfasi nii ilusaid! Ja see värv!!! Ütleks, et isegi effektsem kui matt punane.

4C

#83
Värv on tõesti super. Kuigi ma usun et väga väga hea kombo saab olema ikka tavaline metallik rosso ja tumeda alumiiniumi karva veljed. Aga ma südamset loodan et nad ikka talle ühe hea täpse ja kiire käsikasti ka leiavad.
VDC off nupp ja käsikast 900 kiloses autos...areng õiges suunas... :icon_clap: 8) no ei saa üle sellest kaunitarist....
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

4C

#86
...tuleb tõdeda tõesti, et on ikka komm, isegi see rõve värv ei suuda koledaks teha seda iludust :icon_angel: ...kuidagi ei taha seeriamudelit näha, las jääda parem see ilus unistus nii nagu see on, milleks kõik ära rikkuda :lol: