2011 rinkaüritused

#1
Kevad hakkab vaikselt võimust võtma, nii et oleks paslik huvilistele (ehk mõni ikka leidub) jaoks info jälle ühte teemasse koondada.

15.05.2011 - Cuore Sportivo I Ahvenisto + 105 Series show - Starting at: 9:00 o'clock
21.05.2011 - Open Track XXXIII Riga Special
19.06.2011 - Open Track XXXIV Pärnu
10.07.2011 - Cuore Sportivo II Alastaro - Starting at: 15:00 o'clock
21.08.2011 - Cuore Sportivo III Jurva - Starting at: 12:00 o'clock
04.09.2011 - Open Track XXXV Pärnu
02.10.2011 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 12:00 o'clock

Eelmine aasta küll põhjusel või teisel ühelegi üritusele Soome ei jõudnudki, aga see aasta võiks seda viga parandada. Isegi kui niisama uudistajaks minna, siis esimene üritus nimekirjast tundub juba vägagi ahvatlev. Nii et kui siin 105 seeria omanikke minemas on, siis andke ainult märku...

2011 rinkaüritused

#3
Lätlastel pidavat olema plaan rünnata esimest FIN sportivot :)
(kui on huvilisi, siis võiks Lätlastega ühineda, suht norm seltskond laevasõidu jaoks)

2011 rinkaüritused

#4
Juhul, kui nüüd kevadine tuuning õnnestub ja lõpuks selle ülekuumenemise mure kontrolli alla saab, siis tahaks kindlasti esimesest OT-st osa võtta.
Kui Maseratiga Soomes jälle peale lastakse, siis oleks ma väga huvitatud minekust.

2011 rinkaüritused

#5
Luman sa soomet puhud ?
(ma võiks ehk otsida sulle soome klubi presidendi kontakti)

meenutusi ahvenistolt
Pilt

2011 rinkaüritused

#6
Luman kirjutas:Juhul, kui nüüd kevadine tuuning õnnestub ja lõpuks selle ülekuumenemise mure kontrolli alla saab, siis tahaks kindlasti esimesest OT-st osa võtta.
Kui Maseratiga Soomes jälle peale lastakse, siis oleks ma väga huvitatud minekust.
Millal/kus sa plaanid ülekuumenemist katsetada?
a.k.a Anthrax

2011 rinkaüritused

#7
Soomet ma paraku ei puhu...

Ülekuumenemist lähen ilmselt katsetama Tabasallu ja eks ikka siis kui auto koos ja ilmad ilusad.

2011 rinkaüritused

#8
sinna läheb mõni vää?

15.05.2011 - Cuore Sportivo I Ahvenisto + 105 Series show - Starting at: 9:00 o'clock

2011 rinkaüritused

#9
Sellise klassikalise läheks teeks vastuse võin ikka anda :lol:
Hetkel on endal kaks põhimõttelist küsimust, mis võidad takistuseks saada.
Kas Maseratiga peale lastakse ja kas jahutuse probleemid on selleks ajaks lahenduse leidnud? Juhul kui mõlemale küsimusele on vastus positiivne, siis ma oleks küll minema.
Sama nädalavahetus on Motopark Raceway-l Soome dragrace meistrivõistluste esimene etapp, mis oleks ka iseenesest huvitav sooritus.

2011 rinkaüritused

#10
Luman kirjutas:Sellise klassikalise läheks teeks vastuse võin ikka anda :lol:
Hetkel on endal kaks põhimõttelist küsimust, mis võidad takistuseks saada.
Kas Maseratiga peale lastakse ja kas jahutuse probleemid on selleks ajaks lahenduse leidnud? Juhul kui mõlemale küsimusele on vastus positiivne, siis ma oleks küll minema.
Sama nädalavahetus on Motopark Raceway-l Soome dragrace meistrivõistluste esimene etapp, mis oleks ka iseenesest huvitav sooritus.
mhm, mul on kaks probleemi:

kas minna?
kummaga?

:D

2011 rinkaüritused

#11
alfanatico kirjutas:
Luman kirjutas:Sellise klassikalise läheks teeks vastuse võin ikka anda :lol:
Hetkel on endal kaks põhimõttelist küsimust, mis võidad takistuseks saada.
Kas Maseratiga peale lastakse ja kas jahutuse probleemid on selleks ajaks lahenduse leidnud? Juhul kui mõlemale küsimusele on vastus positiivne, siis ma oleks küll minema.
Sama nädalavahetus on Motopark Raceway-l Soome dragrace meistrivõistluste esimene etapp, mis oleks ka iseenesest huvitav sooritus.
mhm, mul on kaks probleemi:

kas minna?
kummaga?

:D
No ikka minna, ja nt valgega, seda pole ma veel näinud :lol:

Aga E.T. äkki saadad selle Soome klubi presidend maili aadressi, ehk saab ta ka inglise keelega hakkama...
Lähenks selle peale välja, et jahutuse probleem saab lihtsalt kontrolli alla.

2011 rinkaüritused

#13
E.T. kirjutas:NB! On see soomepoisi meiliaadress veel aktuaalne ?
See paraku kujunes järjekordselt selliseks oleks/teeks/läheks teemaks, sest täna rändas auto VKM-i tagasi, sest segu kippus kiirendades lahjaks minema, nii et selleks nädalavahetuseks paraku autot sõidukorda ei õnnestu saada. Aga no ehk teeks/läheks/sõidaks järgmisel üritusel :lol:

2011 rinkaüritused

#14
No ma hoian pöialt, et masin ikka elule tärkaks... sa oled päris hea ja järjekindel sõitja.

2011 rinkaüritused

#15
E.T. kirjutas:No ma hoian pöialt, et masin ikka elule tärkaks... sa oled päris hea ja järjekindel sõitja.
Esialgne kahtlustus on, et kütusepump on ära väsinud, seega kui see kahtlustus tõele vastab, on masin juba varsti jälle elul.