Alfa Romeo 33 "Schneewittchen" 1,3 MorzokMan

#23
kas talle mitte baieri mõttelaad pole südamelähedasem?



siinkohal pean tunnistama, et mul isiklikult ei ole arvamust, et baieris ei osataks HÄID autosid ehitada ;)



nii milaano kui baieri margil on juhikesksus ja sportlikus ka suurtes luksmudelites alati olulist rolli mänginud... veoskeem kuuldavasti liigub ka milaanos tagumise otsa suunas, ehk siis tagasi mängulisemaks...





mulle isiklikult tagavedu meeldib... kombineerituna jõulise mootoriga on ta küll täpset ja kiiret juhtimist nõudev... aga nende eeltingimuste täitmise puhul väga mänguline tegevus.

Alfa Romeo 33 "Schneewittchen" 1,3 MorzokMan

#24
E.T. kirjutas:mulle isiklikult tagavedu meeldib... kombineerituna jõulise mootoriga on ta küll täpset ja kiiret juhtimist nõudev... aga nende eeltingimuste täitmise puhul väga mänguline tegevus.


Mulle endale meeldivad ka tagaveolised masinad,ning libedamaga on kindlam sõita kui esisilla veolise masinaga,sest esiveolisega kui lähed siis ei aita pidurdus ka ning rooli keeramine,aga ega muidu mul esisilla veoliste masinate vastu ka midagi ei ole,ning eks igal tüübil ole oma vead :roll:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.