Alfa Romeo 166 1999 Dexter

#3
Tere tulemast!
Olen sind mõned korrad näinud seismas Jaama tänaval, mis on minu kodu juures kohe. Silma on jäänud kuna sinu auto on suvel samas konditsioonis nagu minul talvel :icon_roll:

Küll sa ennem müüki kõik korda saad, nagu enamuste autodega meil kipub see juthuma.

Jõudu!

Alfa Romeo 166 1999 Dexter

#8
dexter kirjutas:Aga sõiduajal olen tähendanud sellist pisemat tõmblemist autol, nagu vahepeal laseks gaasi pedaali lahti ja siis jälle peale, kuigi jalga hoian ühtlaselt pedaalil. Veakoode hetkel ei näita, kuid ca kuu tagasi näitas gaasipedaali asendi andurit...Peaks ootama kas viga läheb uuesti aktiivseks või tekib mingi uus veakood kõrvale...
Sama siin, aga seda vahepeal ja sirgel lõigul kohati kuni 300rpmi vahemikus, kui tahokat jälgida (nagu otsiks migit sobivat pöördemomenti). Mulle on jäänud mulje nagu oleks kasti ja turbiiniga mingi seos nende pöörete kõikumisel, aga võin ka eksida. Jälgin huviga, mis lahenduse sa sellele leiad:D

Edu ja kordaminekut uuel aastal!

Alfa Romeo 166 1999 Dexter

#10
dexter kirjutas:
arturASE kirjutas:
dexter kirjutas:Aga sõiduajal olen tähendanud sellist pisemat tõmblemist autol, nagu vahepeal laseks gaasi pedaali lahti ja siis jälle peale, kuigi jalga hoian ühtlaselt pedaalil. Veakoode hetkel ei näita, kuid ca kuu tagasi näitas gaasipedaali asendi andurit...Peaks ootama kas viga läheb uuesti aktiivseks või tekib mingi uus veakood kõrvale...
Sama siin, aga seda vahepeal ja sirgel lõigul kohati kuni 300rpmi vahemikus, kui tahokat jälgida (nagu otsiks migit sobivat pöördemomenti). Mulle on jäänud mulje nagu oleks kasti ja turbiiniga mingi seos nende pöörete kõikumisel, aga võin ka eksida. Jälgin huviga, mis lahenduse sa sellele leiad:D

Edu ja kordaminekut uuel aastal!
Minu autol ei saa see kuidagi turbiiniga ja kastiga seotud olla, mul manuaal :icon_roll: Ise kahtlustan ikka gaasi peedaali asendi andurit, et reostaat on kulunud ja ei anna korralikult enam ühendust. Kehvemal juhul võib ka küttepumba viga olla(loodan, et seda see pole :guns: , pump olevat ka enne auto minukätte sattumist remondis käinud, seega hoian pöialt)

Sul muidu samuti anduriga gaasipedaal või trossiga?
Anduriga peaks olema jah. Niipalju veel täpsustuseks, et mul kipub seda pööretega mängimist esinema just siis rohkem kui ma sõidan sporttronik režiimiga.