Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#3
Kõigi aeg läheb ustelukkude sulatamise, elektrikalade taga ajamise, autode käima vedamise ja lõppeks ikkagi bussiga sõitmise peale. Talv ja külm ja märg ja itaalia tehnika ju :butt:

Ostke keegi see auto ära http://www.auto24.ee/used/963507" onclick="window.open(this.href);return false;. Ei saa öösiti rahulikult magada, kui see saadaval. V6, must, Teledialid, karbilaiendid, punane nahk, pre-facelift sisu tumeda taustaga kelladega. Mis sa hing veel tahta oskaks :icon_shifty:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#4
no just neil päevil ju saabus õige alfa ilm, kui nüüd veel kümmekond kraadi temp veel langeb, siis kruvin igaljuhul talverattad alla, aga igaljuhul algab järgimsest kuust mu alfa hooaeg
ühest teisest foorumist jäi silma selline lause: Nagunii on vana alfa omanik selline kaastunnet vääriv kodanik, nagu üks BBC herra nalja viskas.

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#5
::itpnt::

164 sõidab nagu lust... 156 seevastu :icon_thumbdown: krrt need ukselingid on ägedad küll aga sellise pluss-miinus-lumi ilmaga pole miskit peale hakata :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#6
ei tea ei kurda selle külma sooja vaheldumise suhtes midagi kõik töötab ka ukselingid ... ainult ükspäev hullasin webastoga liiga palju ja pärast oli aku tühi :D

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#7
::itpnt::

Õnnitlused ühele foorumlasele ühe toreda rekordi puhul :icon_thumbup:

Kes ennast ära tunneb võib omale õla peale patsutada :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#8
maits kirjutas:Kuhu rahvas uuel aastal kadunud on.
Pläma ei toodeta enam üldse :D
Puhatakse, otsitakse talve sealt, kus teda on :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#9
aga mina võtsin täna punasega ühe kuramuse valli poole madalamaks, ja sain korraliku õhulennu :mrgreen: :mrgreen:

Autoga on kõik tipp-topp . Krt .. lund lendas kahtelehte laiali ja üle pea ka veel. Eemalt üks ringteel olia ehmatas vist suht ära.
Pilt
Pilt
:captain:
155, 2x166, 159 ja 75?

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#11
Login foorumisse sisse, loen esimesi teateid, kuidas roboteid bännitakse ja samas näen, kuidas üks accimbare rahus aina poste kirjutab :mrgreen:

Viimased aktiivsed robotid promovad üldse poolakate lehti jm jama
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#12
:lol:

jah- mõni üksik medikamendipakkuja vaid - ja filmikriitikuid pole enam üldse näha :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#13
nonii, Kõik kellel on luitunud või kulunud alfa märke üle, võivad mulle neid mingi odava raha eest pähe määrida. Ehk saab asja veel, ja hiljem siis võite nad tagasi osta :mrgreen:
katsetasin täna jälle üle pika aja.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Homme siis vesiliivapaberiga jooned sirgeks ja hiljem lakk peale
aga eks paistab kas saab asja või ei

mustale aga mõtlesin muidugi midagi, mis võib olla väga, väga vale, aga mulle meeldib siiski veits erineda
uued märgid, uue kujundusega. ehk siis Kirjad jäävad aga keskele jääb uss. Mustal taustal Oranzi kirjaga

Aga see üks katse-eksitus meetod ole:D
155, 2x166, 159 ja 75?

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#14
::itpnt::

siuke
Pilt
või siuke?
Pilt
muidugi soovitaks soojalt kasutada isetehtud tühja latakat selle jaoks (kui siibrisse viskab, siis saad originaali tagasi panna)

Teine variant oleks biscione joonistada cuore sisse ja märk üldse ära kaotada :roll: (põhja võid nt oranziks värvida ja siis alumiiniumist reljeef peale)
Tegelikult ma olen normaalne....