Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#32
spark kirjutas:
bnd kirjutas:Head naistepäeva :icon_roll:
Krt, selline tunne, et vii kõigile naistele lilli homme, mitte täna.
ma tegin seda eile :xmastree:
:beaver:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#34
Lõuna pool on juba päris suvi :icon_thumbup:. Tegin just ühe Viljandi-Valga-Tartu-Viljandi väljasõidu. Talverehviga polnud vähemalt täna midagi teha :captain:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#36
:mrgreen:

mina võin vaatama tulla :icon_shifty:

kevade puhul köhisin auto puhtaks ja ... :icon_shocked: seda, et 1,6 eriline püss ei ole mäletan juba eelmisest aastast aga ... et kohe nii astmaatik :icon_think: järeldus- ei tohi vahepeal 164-ga sõita (siis pole võrdlusmomenti) :icon_thumbup:

muidugi sõita on ikka jube hea :captain: aga :finish: rajale :icon_wtf: ei ole mõtet sinkida vist (kuigi nüüd on tegu juba palju sportlikuma autoga - amordijalad sai alumiiniumi vastu vahetatud- ikkagi suur asi vedrustamata massi osas :lol: )

EDIT: krrt vahel nagu tundub, et peaks omale ikkagi ka ühe korraliku Busso hankima :icon_thumbup: näiteks 116/162 peal... või siis 916 TB või midagi (ALFA needus- tahaks uut aga olemasolevad tahaks kah alles jätta)
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#37
ts kirjutas:...ühe korraliku Busso hankima :icon_thumbup: näiteks 116/162 peal...
Ära üldse räägi. Ei jõua seda tatti omal ära pühkida kui hoog jälle peale tuleb ja jõutuubist videode vahtimiseks läheb :fan:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#38
sellega peab ettevaatlik olema- kui tatti mööda lõuga voolama ei lase, siis võib see klõps pähe lüüa :icon_think:

ja siis läheb raskeks :thinking:

ÕNNEKS muidugi meil siin sellist ohtu ei ole, et saad palga kätte ja :icon_shocked: lendad suvalisele platsile transaxle Alfa järgi :duh:

Ja vot just sellepärast mulle meeldib Eestis elada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#39
siinkohal oleks sobilik mainida: eila õhtul sai suvaliste (auto)inimestega koos viina ja õlut joodud, ning üks härrasmees koputas mulle õlale ning küsis, et ta olla kuulnud, et ma liigun alfa romeoga, et kuidas selle ülalpidamine ka on, sest tal on v6 motoga gtv garaasis vedelemas mis ei ole ca 5 aastat liikunud, aga käima pidi minema. Ma juba valmistusin talle epistli lugemiseks, et jah mul on Alfa Romeo, ning et gtv on kõigest alfa romeo, kuid see kodanik jõudis ennem mainida, et ta gtv-l on ka kkast tagasillas :icon_shocked:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#41
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

see on siis kunagine foorumikasutaja hundu(?)

see gtv6 oli ikka sellises seisus, et võta ja viska - ära lubati anda siis, kui ehitatakse põrnikas põhimõtteliselt nullist üles ja rekitakse 164 ära :mrgreen:

ja kui rahast juttu oli, siis see pakkumine ületas auto väärtuse umbes neljakordselt (sel ajal sai sõitvaid GTV-sid mujal maailmas sama raha eest)

Üldiselt aga on 116/162 seeriaga meie riigis suht kööga- osavad autoomanikud lasevad pigem autodel maasse vajuda, kui need müüki panevad või siis küsivad sellist hinda, et lõpuks liiguvad autod kopika eest romulasse (ts@siiani nutab verd kahe erineva komplekti 90-te üle, mis ei olnud müügis ja ei olnud... kuni lõpuks romulasse läksid )

EDIT: Autobianchi A112 meenus kah praegu... :cry: ja QV-d ja loendamatu arv transaxle Alfasid veel peale (mingil ajahetkel veeti meile hollandist neid sadade viisi vist) :roll: ah jah... (praegu meenus paar kadunud ülepuuritud mootorit ja loomulikult 8.32 ning abarthi fiat 131 kah) eestlaste värk vist ... (kõõlu aia taga palju kõõlud... kui ikka milli välja ei käi, siis ma seda ronti ära kah ei anna parem lõikan seibideka ja kaotan rahas)
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#42
kräpp

kui garaazis, siis ilmselt on teine Alfetta- kui Sa jälle temaga kokku saad, siis miani, et selle apastraadi vastu on päriselt kah huvi olemas :icon_shifty:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#43
pritsungiga värk oli, ju ma temaga ikka kohtun
Autobianchi A112 vedeles veel aasta tagasi laagri lammustuse hoovis, väga palju transaxelid pole eestis kunagi olnud, aga ma hakkan enda omas juba ära tüdinema, peaks ikka midagi uut vaatama ehk tahab keegi midagi pakkuda, ei pea sõitev olema

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#44
Ilma pritseta Busso on asi, mida naljalt ei leia ( ja kui leiad, siis hoidku jumal selle eest :wink: )

Nimelt karburaatoritega versioon kasutas Dell´Orto karpasid, millel oli rumal omadus paigast ära minna... kuna neid juhtus olema tervelt 6, siis võib ise ette kujutada, milline lust neid sünkroniseerida on :roll:

Toodeti neid kokku neli aastat (GTV-dele leidis oma tee umbes 10 tuhat mootorit), peale mida anti teatepulk üle L-Jetronic´ule :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#45
Paneks siia nüüd ühe sellise küsimuse, mis jooksutab pooltel foorumi lugejatel aju kinni :D

Tegin täna kuu aruandeid, excelis. Masendav, miski 29 erinevat "sheeti" ja need omavahel valemitega seotud JA siis tekkis mõte: kas on võimalik teha excelis selliseid valemeid (1000*x+n sheeti), et see tõmbaks arvuti aeglaseks?

:D

Luban, et tööajal rohkem ei joo
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)