Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#61
Käib siis kvartaalselt LHV Investeeri ajakiri tasuta kodus. Viimane number (nr.2.2012) siis juba pikemat aega istub lauanurgal, aga pole olnud aega sirvida. Koristamise käigus sattus siiski näppude vahele nin üks asi kõitis tähelepanu ajakirja kaanel- "Auto eri".
No, eks siis hakkasin tagantpoolt suvalt ettepoole sirvima... midagi punast nägin :captain: ... :icon_think:
no vaatan uuesti ja siis pikem 4 leheküljeline jutuke "Punasest" ja "Plombiirist" :icon_wave:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#62
Mis siis täna küll juhtus, kas kõigil sai juhuslikult ühel ja samal ajal autod korda vm.
Kuid pole iiial nii palju Alfasid linnas märganud varem, kuna laps alati bussis jälgib igat autot, mis möödub siis täna pidi terve buss lapse rõõmuhõiskeid taluma, kui järjekordne Alfa mööda/vastu vuras...

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#63
alfaarmastus kirjutas:Mis siis täna küll juhtus, kas kõigil sai juhuslikult ühel ja samal ajal autod korda vm.
klassikalised alfad ei lagunegi, need lihtsalt sõidavad, muidugi fiati aegsed alfad vajavad tähelepanu - pead lapsele koolituse tegema alfadest mis vahest sõidavad ja mis koguaeg sõidavad ja maini ka seda, et alfa tegi busse

ps mul on kardaani vahepuka kumm katki, see pärast paarpäeva ei sõida, kuigi võiks

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#64
supp kirjutas:
alfaarmastus kirjutas:Mis siis täna küll juhtus, kas kõigil sai juhuslikult ühel ja samal ajal autod korda vm.
ja maini ka seda, et alfa tegi busse
Tõepoolest! Ohh, väga lahe, ma ei teadnudki... :book:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#70
Need igasugused e-õppe asjad on üleüldse väga head :icon_thumbup:. Läksin ise vahepeal uuesti autokooli, et end vähe harida ja võtsin teooriaosa läbimiseks e-õppe. Kahe järjestikuse õhtupoolikuga olen läbi töötanud materjali, milleks kohapeal käies kulub vast paar-kolm nädalat. Saaks nüüd ainult lõpuks sõitma kah ükskord hakata :book:

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#71
No ma ole nüüd 10-daks Sept. autokoolis kirjas aga LE ja testid on peas, nii et võin minna pm. kohe teooria eksamit tegema :) Ja ega sõiduga kah väga jänni ei jää vast. Arvestan, et load saan kätte enne jõule ;) Õnneks tatist peale juba autodega kokkupuude olemas ja autot ei karda. 8)
Eksamid ARK sõidu plaanin teha Jõgeval- seal aastaid samad nipid neil :)

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#74
hmm, siis kui mina load tegin oli 10 küsimust, igal ühel 3 vastust millest 1 oli õige, kui 10st 9sa õieti vastasid said läbi (tsikkli lubade tegijad said läbi kui vastasid 10st 8 ) , eksamil pandi mehhaaniline äratuskell lauapeale ja aeg paika, oli vist 30min, kui selleajaga valmis ei saanud, olid läbikukkunud. Sain esimesed load ühest eismesest partiist mis oli palstikust eestis, noore load olid veel paberist lipikul, mäletan veel , et reedel sain 18 ja laup oli eksam

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#75
supp kirjutas:hmm, siis kui mina load tegin oli 10 küsimust, igal ühel 3 vastust millest 1 oli õige, kui 10st 9sa õieti vastasid said läbi (tsikkli lubade tegijad said läbi kui vastasid 10st 8 ) , eksamil pandi mehhaaniline äratuskell lauapeale ja aeg paika, oli vist 30min, kui selleajaga valmis ei saanud, olid läbikukkunud. Sain esimesed load ühest eismesest partiist mis oli palstikust eestis, noore load olid veel paberist lipikul, mäletan veel , et reedel sain 18 ja laup oli eksam

see jutt oli nüüd küll õrritamiseks :mrgreen: Nüüd on arkis, kui ma ei eksi 20 küsimust ja on 2 viga lubatud. Ja lisaks, vastuse varjante võib olla mitu...