Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#76
pole hullu, näiteks mu sõiduõpetaja oli mu isa sõiduõpetaja poeg, aga kui isa sõite tegi siis kui masina lasid välja suretada ei lubatud starterist käima panna, vaid pidid välja ronima ja vändast käima lööma, et meelde jääks, et välja ei sureta, paregu vänta pole, ehk siis võiks käima lükata näiteks
samas kui see eksam nii raske on, miks sii niipalju idioote on liikluses

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#77
Eks ikka see pärast, et vanad kalad annavad halba eeskuju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja liikluskultuuri muutus, nagu iga muutus ühiskonnas võtab aega. Kuigi, noored (ma ise kah noor) on hulljulged. Mul mehe õde sai alles load kätte aga ei karda ÜV-ta autoga sõita, joob pool pudelit siidrit- istub autorooli... Kama-kaks. Mina ei julgeks, kuna hirmutunne on üsna suur. Ja krt, autojuhiload maksavad ikka mõne vanema auto hinna...

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#79
:mrgreen:

vanasti, kui mina veel lube taotlesin, siis oli lihtne:
ARKis 20 küsimust, kaks viga; linnasõidul 2 viga, platsil 2 viga

koolieksam: 75 küsimust 2 viga ; plats 0 ; linn 0 (garanteerimaks, et ARK-i ei jõuaks inimesed, kes autoga sõita ei mõista)


Ning arvestades sõiduõpetaja kolme kõige olulisemat nõuannet-
1. Sõida alati arvestades sellega, et kõik teised on idioodid;
2. Idiootide peale ei tasu ärrituda- sellest ei muutu mite midagi;
3. Kui sõidad, siis sõida- kui sõita ei taha, siis pargi ennast tee äärde
olen uutnud läbida kolmsada midagi tuhat km ILMA ühegi trahvi, hoiatuse, avarii, plekimõlkimise, õnnetuse vms-ta... ja kavatsen seda ka edaspidi jätkata

tegelikult see, mis peaks noori liikluses takistama ei ole mitte teadmine või oskused, mis on koolist saadud vaid pigem mõistus ja kasvatus (on noori, kes käivad poe parklates lällamas, lõhuvad lasteaedades ja parkides atraktsioone, peksavad bussipaviljonidel aknaid segamini jne... ning on neid, kes ei tuleks selle pealegi, et sellise jamaga tegeleda- isegi kui vahelejäämise ohtu pole)

ja lõpetuseks- kui eile peale kahesaja km läbimisel trügis enne Pärnut teetööde alal 70-ga kulgedes mööda Saabi kabrio ainult selleks, et 100-ga pärnu linna piiril maantee ääres pissipaus teha siis... noh jah mis ikka idiootide peale vihastada (oleks ju võinud rahulikult 70-ga kulgeda kuni esimese tualetini aga kui mõistust pole )
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#81
156-l ei ole seda ilmselt sellepärast, et esimesed NCAP'i testide tulemused avaldati umbes samal ajal kui 156 välja lasti. Ja ega NCAP ei ole tegelikult siiamaani mingisugune kohustuslik asi, mis autotootjatel läbida tuleb. 95% autodest, mis sinna testimisele jõuavad on tootjate endi saadetud, et autole lisa müügiargumente tekitada.

156 ei ole kuigi turvaline auto, nagu tolle videojupi pealtki näha võisid (kusagilt on nagu meelde jäänud, et see auto skooriks umbes kaks tärni). Aga eks asi on üsna suuresti ka selles, et 156-te hakati välja töötama vist juba 94. aastal, kui ma ei eksi. Nii et... tasub võrrelda võrreldavat, ehk siis sama perioodi masinaid ;)

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#83
Uudis tänahommikusest (paber)postimehest: alates aastast 2050 on Euroopa Liidu territooriumil CO2 emiteerimine keelatud. Täpselt nii oligi esilehel kirjas. Nii et hakake aegsasti õppima mittehingamise rakset kunsti. Autode kasutamisest ma ei räägigi. Ja kogu floora (emiteerib öösiti CO2) ja fauna tuleb maha tappa, sest neile on väga raske eurodirektiive selgeks teha. Või siis loome lobigrupi EUst välja astumiseks. Ja saame jõukaks riigiks, korraldades EU elanikele hingamisturismi. Vot siuksed lood. I'm scared shitless. Ma pidin juba hakkama asju pakkima esimese ehmatusega hommikul, et ruttu hiinasse kolida. Neid Kyoto protokoll ja muu kräpp eriti ei koti.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#85
Pärast arstide streiki saab tervishoiuteenuse arveldamine olema uut moodi.

Nagu energiamüüjatel on ka patsientidel võimalik valida kolme teenusepaketi vahel:
1. Pakett "Varesele valu" fikseeritud hind 5,95 eurot, sisaldab endas õlalepatsutust ja lohutust, et vares viib valu.
2. Pakett "Harakale haigus" vabaturuhinnaga pakett, kus arst küsib niipalju kui vaja.
3. Pakett "Varesele valu ja harakale haigus" pool ja pool kahest eelnevast.
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#86
Aga palju vares ja harakas ise kasseerivad valu ja haiguse võtmise eest?

Arstid on sitakotid. Teenivad õpetajatest 3x rohkem (pluss altkäemaks pluss ravimfirmade boonused), kättesaadavad ei ole (neuroloogi esimene vaba aeg, kusjuures haigekassa doteeritud eras, on 4 kuud - mida perset te teete seal?) ja streikida ka ei oska. Pangu siis, kurat, pood kinni, mitte et 'mõnda ikka ravin kui tuju tuleb'. Või kolige soome ja ärge vinguge. Arstiabi kättesaadavus, kui just tükk küljest ei kuku, on nagunii teoreetiline. Nii et arstiabi vajajatel pole kaotada nende kolimisega midagi.

Ma tahaks näha, mis näo mu patsiendid (okei, kliendid: ma pole täpselt arst) teeksid, kui ma ütleks, et tulge 3 kuu pärast 10 minutilisele vastuvõtule. Selle ajaga jõuab keskmine suitsidaalne ennast 72436 korda üles puua.
Arstid on küll viimased, kes streikima peaks. Liiga palju tööd? Ärge ahnitsege siis. Vaadake, raisk, mis autodega nad sõidavad kasvõi. Õdedest ja hooldajatest saan aru.

/end rant.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#87
random kuulutus
Venestamise pardal arvutid autod. Kui sul on kõige lähemal sellele, kuidas vene keele ja tahad näha ja kuulda seda pardaarvuti, auto, saame aidata teid. Paigaldus on võimalik ainult teatud liiki, see on tingitud tehnilisi võimalusi arvuti auto pereprogrammatsii ja paljunemine ekraanil kirillitsa (vene font).

GPS kaardid Läti autotööstuses navigatsioonisüsteemid, täistööajaga järgmised kaubamärgid: Alfa Romeo, Audi, BMW, Becker, Bentley, Cadillac, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Land-Rover, Lexus, Maybach, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Mõned mudelid, samas pakkuda paigaldada alternatiivset graafikuid Eestis, Lätis ja Leedus, kus täieliku ja üksikasjaliku ulatuse, erinevalt ettepanekud edasimüüja või teeninduskeskus. Paigaldamine kaardid navigatsioonisüsteemid uusima põlvkonna sisseehitatud mälu.

Täpsemat teavet pilte kättesaadavust süsteem kaardid, Läti ja võimalust ümberplaneerimine pardal, arvuti marki leiate lehel olevat linki:
:icon_wtf: :icon_wtf: :icon_wtf:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2012 !

#90
See asta on kogu lumi vist Eestisse pagenud
Olen hetkel 300km polaarjoonest põhja pool ja mida ei ole, on lumi :D
On aind külm ja kole tuul. Naine kurdab, et tegeleb igapäevaselt lume lükkamisega kodus. Mis lume???
Eks järgmine nädal näeb, kui palju peab lõunasse sõitma, et lumi vastu tuleks :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)