AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#212
Autoexpert Härma Kaubahoovi nurgal on vaja torude pikkus, otsad üle vaadata kas on sisse poole koonuses või välja poole koonuses. Ja siis teeb nii 10 mintsaga valmis. PS käisin seal paar aastat tagasi loodame et ikka teevad veel :!:

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#217
AR 166 jahutusventilaatori takisti omadega õhtal ja eelmine omanik otseühenduse teinud. Ühendused olid natuke kehvad ja vahest töötas, vahest mitte. Igatahes sai asi lahti ühendatud ning hiljem kogemata otsejuhe vale ventilaatori juhtme külge pandud, peale seda tahab ventikas aeg-ajalt kinni jääda (käega liigutades käib raskelt algul) ning kaitset läbi põletada ja teeb imelikku häält ka. Milles probleem, el. mootor ju iseenesest lihtsa ehitusega, mis seal niimoodi takistama võib hakata? Olen samasugust asja näinud siis, kui mittereversseeritaval alalisvoolumootoril (mida ka ventilaator ju on) poolused vahetusse lähevad.

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#218
Toivo kirjutas:Olen samasugust asja näinud siis, kui mittereversseeritaval alalisvoolumootoril (mida ka ventilaator ju on) poolused vahetusse lähevad.
:icon_roll: :icon_roll: :icon_roll:

:fan: ma ei ole seda kunagi katsetanud aga üpris kindlasti :fan:
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#221
loodame et siis ikka tuleb midagi mudast, sest sügisel on ju patt mingil siledal asfaldil kärutada nagu suvel, neid läti ja leedu ürre olen vaadanud, need pole nagu päris auto üritused ka kuhu minna (mingit lisaväärtust nad ei paku, pole vahet kas on honda civic või fiat 156), samas kohalikku nägude kontrolli võiks ikka korra aastas teha

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#224
:icon_moron:

ma ei saa aru sellest, miks üldse sellise teema peale niimoodi ärrituda :lol:

eriti lõbus on muidugi see twin sparki teema, mis sealt välja koorub :icon_crazy: (miks lahmida teemadel, mis ei ole ei selged ega ka asjakohased :duh: )
Tegelikult ma olen normaalne....