AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#248
Alfa Romeo 166 E X C L U S I V E - J U P E R 2.0 V-6- T U R B O 151kW

kiirustage- ainus JUPER Eestis !

http://www.auto24.ee/used/1085542

:mrgreen:
---------------------------------------------------------------------
GTV Bimotore vs GTV 24V

kaal +300 kg; hj +260 hj ja juurde kaks vedavat ratast (ma arvan, et asi on ikkagi kiirem, kui enne)
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#250
kes vanakooli turbokatest hoolib, siis kohalikus kaubandusvõrgus on saadaval viimane number ajakirjast "classic & sportscar" kus on 116 autodelta ja 75 autodelta turbokate sõidutest

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#255
http://www.auto24.ee/used/1087595 :lol:

Ajaloo annaalidesse jäädvustamiseks:
Auto on valmistatud haruldastest mineraalidest, mis on kaevandatud Olümpose mäest. Kunstililiselt disainitud peajumal Zeusi poolt ja oskuslikult valmistatud Tõusva Päikese Maal 7 samurai vilunud kätes. See Jaapani riisirakett on kahtlemata kõige heroilisem transpordivahend pärast Apollo 11 kuukulgurit! Kas sa otsid meeldivat liiklusvahendit, mis transpordiks su Apollo raamatupoodi, et osta "50 Shades of Gray" või siis väikest Peetrit klarnetitundi? Tee mulle teene, viska oma läpakas vastu põrandat, anna endale lõuahaak ja viska tõsine pilk peeglisse. Ma olen solvunud. Selgelt see sõiduvahend ei ole teie jaoks. Kas teie elu tähtsaim sündmus on siiani olnud teie pulm või laste sünd? Kui nii, siis olge valmis muutusteks. Kui aus olla, siis te loovutaksite oma naised ja lapsed ainult selle nimel, et selle barbariga proovisõitu teha! Faktid: Aastal 1885 transportis see auto Russalka monumendi Leningradist Tallinnasse! Valiti täitma KITT-i rolli 1982 aasta TV sarja Knight Rider, kuid kahjuks osutus ta siiski liiga intelligentseks selle rolli jaoks. Ma sõitsin temaga oma viimasele tööintervjuule ja mu tööandja esitas mulle oma CV . Kui sa peaksid selle eluka alla jääma siis sa peaksid võitlema tugeva tahtmisega, et mitte autojuhti tänada. Lisavarustus: Ükssarviku sarvest kärukonks. Esiistmed nahatatud albiino panda nahaga Sisseehitatud naiste/meeste magnet (ta teab su eelistusi ) Sisseehitatud ajamasin ( sisse istudes viib su aastasse 2005 ) Klaasipesuvedelikuks on Jeesuse pisarad ( peseb maha ka kõige suuremad patud )