AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#35
õnneks on ülehulgaaja sobilik ilm alfadega tegelemiseks, täna siis käivitasin oma 166 sisuliselt esimest korda ja homme hommikul varavalges läheb esmasesse hooldusesse, järgmine nädal peab 116 ettevalmistama, sest kauaks ikka neid kraade madalal hoitakse, et alfadega liigelda talvel - lõgaga ei taha traumeerida neid ja siiani on näidanud, et alla 25sed tepmeratuurid sellele margile sobivad hästi

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#38
Ega keegi juhuslikult ei tea, kes Plusmergist selle punase nahaga 147-e ära ostis. 1200-ga müüdi maha ja huvitav oleks teada kas jäi Eestisse. See auto on jälle üks rändlind. Päris mitu omaniku olnud.

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#40
::itpnt::

lihtsalt üks pilt :icon_wave: ühele foorumlasele
Pilt
ja seltsimeestele unetutele veel- eesti ainus 164Q4 on jätkuvalt võileivahinna eest saadaval... (küll pisivigadega aga ei midagi ületamatut)
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#43
Soome l2ks juba m6ni hea aasta tagasi...

yldiselt ega ka 164TB-sid yleliigselt ei vedele enam

aga 2600 oli vist seesama apastraat, millest hetkel Eesti ainsama 164Q4 omanikuga juttu oli... ouldskuul ... mmmmm

mitte nagu Q4 :D
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#44
Täna sai siis Q4-ga esimest korda jääd proovitud ja tunne oli muljetavaldav. Mootoril on ikka jõudu isegi üleliia. Juba poolkulunud rehvidega tõmbas seljatoe külge. Peab vist salongi ventika mootori ära vahetama, siis võib juba igapäevaseks liikumiseks kasutada. Venemaa kodanik, kes vaatamas käis kiitis tehnilist poolt väga. Tegemist oli kõva alfamehega, kellel omal samasugune pill, peale selle Brera Spider ning mõni 156 ja 166. Midagi pole teha, pean oma vaimustust jagama.