AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#256
Pilt
Noored ei taha kinni pargitud amortiseeruvale Mustamäele kolida.
:oops: ma vist olen kah vana kuna pildi järgi tundub 156 olema vanurite auto ...

või on keegi pannud oma 156-le immole lisaks naabri Valve peale
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#258
Vaatan hetkel miskilt norra taevakanalilt "autotarkade" saadet, otsitakse klientidele ihaldusväärseid autosid ja putitatakse. Äge...
Üks kodanik tahab itaalia sportautot ja hakatakse otsima Alfa GTV-d. ja asja teeb huvitavaks see, et kui minnakse kohalku Alfa-hullu juurde autosd vaatama, siis kõikidel Alfadel hoovis on Alfa märgid udustatud. Kapoti all, plokikaanel olev Alfa Romeo kiri udustatud. Salongis rooli peal olev märk udustatud.
Ok, ma saan aru, et vahest mõnes saates on särkide peal olevad kirjad kaetud, et saate sponsor või tootjafirma, tellija jne nõuab. Aga kamooon, auto tunneme ju välimuse järgi ära, mis annab see logo kinni katmine, seda enam, et ise räägivad kogu aeg Alfa ja Alfa. Et kui inimene näeb silmadega logo, et see on nagu reklaam? Tasuta reklaam autotootjale?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#261
Hahahahhahahaha mis asi see veel on :D

Ma saan aru, et keegi on väga kõva käpp üritanud aerodünaamika valdkonnas olla, aga kahjuks on mul neile kurb teatada, et selline asi ei ole tegelikult väga funktsionaalne.

Rääkimata sellest, et täiesti hea auto on ära rikutud lihtsalt :icon_censored:

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#269
Minimality kirjutas:Ma ei saa aru, millest clarkson sellise kära üles tõstab. Tunduvad sellised väga tavalised asjad alfa puhul olevat ju :icon_wtf:
Formaat on selline.

Nagu Mihkel Raud kirjutas oma superstaari kohtuniku töö kohta: "Alandan heauskseid noorukeid ja kurdan hiljem kodus naisele, kui kuradi raske ning eetiliste konfliktide rohke amet mul on. Aga ma teen oma süllekukkunud “elutööd” pöörase naudingu ja piiritu eneseimetlusega. Sest formaat on selline."

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#270
tegelikult ju kisa ei tõstagi- ütleb ju auto kohta väga ilusti (v.a. see ahvipositsioon, mis ka TEGELIKULT selle auto puhul on; katkine luuginupp, mis ka TEGELIKULT selle konstruktsiooniga lukkude puhul on tavaline ja seik OMA minevikust, kus käiguhoovastiku tükk lendas kardaani vahelaagrisse... mis TEGELIKULT ei ole tavaline ja võib vist natuke entusiasmi jahutada küll)

:roll: transaxle konstruktsiooni lõbud (enamikul autodest ei ole ju selline asi üldse võimalik)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron