Parkimisandurid Alfa Romeo 147le

#1
Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes suudaks paigaldada Alfa Romeo 147 (FL 05...) parkimis/tagurdusandurid. Hea oleks selline isik või firma kes suudab kliendiga suhelda ja keda ei pea antud teema puhul põlvili paluma :) Sai võetud sellist teenust pakkuvatelt firmadelt pakkumisi, kahjuks on andurid siiani paigaldamata. Ühe firma ees seisis auto hommiku 9st õhtu 18ni. Aeg oli eelnevalt broneeritud, aga andureid ei saanud. Neil polnud aega?! Kas Alfa Romeo lisaks oma kuulsale temperamendile ja lagunemisoskusele ei võta uusi vidinaid ka külge? Ühesõnaga oleks äärmiselt tänulik, kui saaks kontakti kelle poole antud murega pöörduda. Seda miks üldse andureid vaja on või ei ole ma teada ei soovi :) Sooviks oleks sellised ekraaniga andurid, mis näitaks ka numbriliselt objekti kaugust kui ka piiksuks (Steelmate PTS400M või PTS 400N). Ja andurid ise olla võiks helehallid nagu autogi (Grigio Navona). Steelmate pakub väga mitut tooni halli mis on juba eelnevalt tehases värvitutd. Eeltöö on tehtud. :) Aitäh
Pilt
Pilt

Parkimisandurid Alfa Romeo 147le

#2
:icon_roll: kas Ravolari proovisid (?) nende osas pole kunagi mingit nurinat kuulnud
Ühtlasi võid uurida, kas ehk Pilot või Alfakesko selliseid asju ette võtab

ja teemasse->
Kas Eeltöö on tehtud tähendab, et siis kaablid jms veetud, augud stanges või seda, et Sul on seade välja valitud?

Esimesel juhul ei mõista ma küsimust (ehk siis miks Sa neid ise paigaldada ei taha) ja teisel juhul on peaaegu sama teema (ehk siis miks Sa neid ise paigaldada ei taha)

niipalju, kui tagurdusanduritest tean, siis selle paigaldamine on ise suhteliselt lihtne (võtad freesi- mis on komplektis- ja mõõdad augukohad välja, paned andurid jms paika ning tuld)- see muidugi eeldab, et andurite komplekt ise on juba olemas
Tegelikult ma olen normaalne....

Parkimisandurid Alfa Romeo 147le

#3
ei-ei sogasin vett oma mõtteavaldusega :icon_roll: Eeltöö tehtud tähendab siiski seda, et on teadmised omandatud kõige selle osas, mida ja kuidas ma tahan. Puudu on see kes teeks ja andurikomplekt on ka ostmata, ilmselt saaks selle koos paigaldusega soodsamalt. Ravolari ei ole proovinud (vist). Tegin päringud pea 10le firmale mis veebi kaudu leidsin. Osa neist ilmselt uksed kinni pannud, osale on pisiklient lihtsalt prügiks silmas. Pilot on ilmselt esinduse hinnaga ja Alfakesko ei tee sedalaadi tööd. :) Ise ei julge, stange parandus pärast kallim kui mujal teha lasta, samal põhjusel ei tee Alfakesko ka. ;) Seal kus auto seisis terve päeva öeldi, et seal sees on turvatala ja stange tuleb maha võtta, uurida kuidas saab. Nad oleks ära teinud (võib-olla teise päeva lõunaks), aga kuna nad ei pidanud ajalisest kokkuleppest kinni tõin ma auto sealt ära lihtsalt. :P Klient on ka inimene ja kui ta toob auto hommikul, siis ta eeldab, et õhtuks on tehtud. Mitte kõnet õhtul, et vist täna ei jõua, aga võtame kohe töösse. Samas tund hiljem läksin poodi sinna firma kõrvale ja avastasin Alfa nukralt täpselt samas kohas kus hommikul parkisin?! Firma oli lahti, pea valgus verd täis ja küsisin võtme kätte. Vabandan, et OT aga pidin selle kirja panema siia. :P
Pilt
Pilt

Parkimisandurid Alfa Romeo 147le

#4
::itpnt::

OK- pilt selgem kohe

igatahes siit: http://www.ravolar.ee/et/turvalisus/parkimisandur/ tasuks küll uurida

Tegelikult mis seal salata :wink: stange remont ongi ülikallis ja see peegeldub tõenäoliselt ka pakkumistes (kui ikka täpselt ei tea, kuidas stange maha käib või mis stange taga pesitseb, samuti kustkohast ja kuidas juhmeid vedada jne... siis ikka eriti vist ei kipu sellist tööd ette võtma-> Piloti pakkumine ei pruugi "meeletult üle võlli" tulla :roll: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Parkimisandurid Alfa Romeo 147le

#5
Aeg Ravolaris kokku lepitud, järjekord pikem kui eelmises proovitud kohas, aga ehk seekord siis saab auto kätte koos anduritega:) Aitäh kasuliku informatsiooni eest.
Pilt
Pilt