polliks: mida jumalavallatut

#1
ehk siis mida pöörast või jumalavallatut olete teinud viimasel ajal...



eile teleka ees tukkudes ühel hetkel lõid silmist sädemed kui sain aru, et lumesadu on reaalsus ja läksime koos naisega öisele dirftile :D



kell pool üks kipsat kapsat riided selga ja rocca al mare "kaubandusparadiisi" ette parklasse lumme kauneid kaari ja ringe vedima... vähemalt koha nimi oli italiano :D

OH HELDUS KUI LÕBUS OLI, kuigi homikul jalgu alla saada oli tõeline inkvisitsioonina mõjuv piin, samas polnud täna liikluses mingit kiusatust üleannetusi teha ja noore vasikana kepsutada...
Viimati muutis E.T., 21 Dets 2006, 18:24, muudetud 1 kord kokku.

polliks: mida jumalavallatut

#6
läksin järgmisel õhtul peale seda esimest lumepahmakat ja matti esilinastust rocca parklasse, alles oli sile ja puhas jääkiht, all suverehvid ja asi meenutas iluuisutamist..tasakesi..sujuvalt..pehmelt..siia-sinna..ei midagi äkilist..peale naise kisa. :D

polliks: mida jumalavallatut

#7
...ma proovisin kässarit ka novembrijää aegu, 20 senti jäi kapremondist puudu :lol: ...üks koht oli rohkem jääs kui ma arvasin, a muidu oli ilus kurv, ma pole kunagi kolme sekundi jooksul niipalju roppe sõnu öelnud 8) sel ajal kui elektripost lähenes :lol: ...lagendikul on muidugi mõnus suusatada, sõber kollase evoga käis ka seal rokas uisutamas kui maa valgeks läks korra, pärast oli täitsa rõõmsa näoga

polliks: mida jumalavallatut

#12
nuh... kuna mu ilmatarkus põhines tartu lähistel vaadeldud andmetele, siis seal sadas aasta viimasel päeval pealelõunast alates lund ja kogus aastavahetuse hetkeks ca 10 cm seda valget tardunud vett... ja seetõttu pildilt paistnud kummivalik ajas silmu veidi pungu küll. aasta esimese homiku vihm muidugi lükkas lume koomale aga seda jagus piibe mnt kohati piisavalt et põhja all krobiseda veel ja mõni juht hirmutada 60 telgjoonel sõitma...



PS! Edu, kannatust ja vastupidavust taastamisel ning nauditavaid kilomeetreid uue näo saanud vana kallimaga!

polliks: mida jumalavallatut

#15
ilma nr. pole ka ilus sõita. :D pikivahe oli..kiirus väike..pidamist oli.. magasin lihtsalt maha hetke kui ees pidurdama hakati - vaatasin hetkeks maki poole(seda pattu teevad ENAMUS päevast päeva). see konks tal tegi puhta töö. oleks ainult stange.. radikas ventika otsa surutud ja lähemal uurimisel selgus et see tala mis radika kohalt jookseb ja tiiva otse ühendab on paugu saanud mingitpidi..
Pilt


selle tala küljes kapoti kinnitused mistõttu kapott hoiab viltu, tiib ja radikas paigast. :cry:



see nädal stange parandusse ja uued tuled kui prillimäel alles veel.

soovitusi kuidas selle tala sirgeks saab??

paarinädala jooksul plaanin liikuma saada, ei kannata et seisab aias nagu 2rattaga romulas juba..
Pilt
:(