polliks: mida jumalavallatut

#42
ja mina ärkasin kell 03 öösel voodi ees diivanil... praegu just toimus teine ärkamine...



irw... just just ärkasin siiski teleka ees diivanil ja teine ärkamine alles toimub...



vaatasin ilmateateid (rinevate riikide omasid) ja julgen väita, et tuleb reedeni lõbus nädal.





huvitav kas peaks homme tegema ühiselt väikese liulaskmise ntx eelmise aasta sprindi platsil? st paldiski mnt carmani taga oleval platsil...



sellise mõnusa hullamise, mis härrad arvavad :)???

polliks: mida jumalavallatut

#43
maits, auto terve, tubli, 5 istu. :D



carmani taga on sprindi plats? pole kunagi sinna taha kiiganud, näed siis..

oleks tore seal alfasid liuglemas näha.. täna ei vea välja aga homme(pühapäev) lähen viskan pilgu peale. :P saab end positiivselt laadida uueks töö/koolinädalaks. 8)

polliks: mida jumalavallatut

#44
mnjah... lambda saabub tõenäoliselt alles kolmapäeval :(

Aga kuna lambda ei anna üldse mingit signaali välja, siis käisin vähemalt ja proovisin jalutada oma lemmiklooma :)

Kuna peres pole nii tugevat iselooma olnd enne, siis tuleb tunnistada, et ma pean natuke harjuma enne, kui julgen temaga Tallinnasse jalutama tulla :twisted: Tõeliselt mõnus tunne ja tõeliselt mõnus hääl :)

Sprindiplatsile ei jõua :(

polliks: mida jumalavallatut

#45
Minu esimene vallatus oli täna, kui ostsin endale päris isikliku lumelabida, et saaks hoovist välja, kuna üks tubli sahamees oli värava ette valli lükanud. Ühesõnaga: Looja ole tänatud alfa raske esiotsa eest, mis meid ikka läbi paksu lume välja aitab. Aamen



Edit:kirjavead
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)