barnfound

#3
:shock: 8)



saaks ise sellise leiu, siis oleks esimene tegevus arvatavasti jalad ees uksest välja minna :roll:



pfff....... külm higi otsaees 8)
Viimati muutis ts, 09 Jaan 2008, 14:07, muudetud 2 korda kokku.
Tegelikult ma olen normaalne....

barnfound

#5
Ma ei saa enam midagi aru.. kuidas soob nii, et..



Leitakse siinmailgi vanu küüne ostes midagi rariteetset aga, et terve hall täis selliseid haruldusi...



Kes omanik on? Äkki nüüd, kui tal nii palju korraga käes, saadab ilusa palumise peale sealt midagi? Tema jaoks ei muuda üks Giulia mitte kui midagi.

barnfound

#6
...välisfoorumites käib arutelu, kas lugu ikka tõene, see "farm" seisis väidetavalt viimased 15 aastat puutumatult, mida kinnitab ka üks pilt roostes uksest mis on läbisaetud ja tolmukorraga ning tuvisitaga kaetud autod... vahet pole muidugi kes kuidas ja millal ja miks siukse kollektsiooni kokku on ajanud, vaid fakt ise, et selline koosseis kama mingil vennal kusagil nüüd, pensionisammas :lol: ...oi jopp küll ausõna, mul ikka lõug väriseb ohkimisest...



...midagi sarnast, aga natuke realistlikum asi mida siiani olen kaifind on see, ehk asjahuvilised juba teavad:



http://www.stolzeclassiccars.nl



...see nagu "pood" või midagi sellist, ehk keegi tahab läbi astuda :wink:

ts- 65 aasta sprint speciale on seal täiesti olemas :wink: igast muud kola kah, võeh on ikka kuradi raske see meestemaailm :lol:

barnfound

#8
rodza kirjutas::shock: :shock: :shock:
ei tea kas eestis ka selliseid talusid leidub :D


:shock: :shock:

Selline talu võiks endalgi olla :D .Eestis võib leiduda küll selliseid talusid,kuid paraku nõukaaegse tehnikaga :lol: :lol:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

barnfound

#9
Alfa Romeo 33 kirjutas:
rodza kirjutas::shock: :shock: :shock:
ei tea kas eestis ka selliseid talusid leidub :D
:shock: :shock:
Selline talu võiks endalgi olla :D .Eestis võib leiduda küll selliseid talusid,kuid paraku nõukaaegse tehnikaga :lol: :lol:




kus juures meil vennaga käis arutlusest vahepeal

läbi küll sama plaan, et teha autode hoidla

maad on piisavalt asub tartu - võru maante läheduses

täpsemalt 2 km



järsku teemegi 8)