Turbo 33 Projektikas

#5
Milleks 16klappi? Alati saab boosti lisada :P

Nali, st kui see auto hästi sõitma hakab, siis järgmisena tuleb karmmm ca 250+hj 16v boxerrrrr :twisted:



Kahte turbo kohta :) Milleks kaks oskad äkki seletada? Et auto raskem oleks, või et siis pikendada nende elu vms? :lol:

Turbo 33 Projektikas

#8
MorzokMan kirjutas:Ja ainult 8 klappi? :?:
Ee.. ja ainult üks turbo?


Alguseks tuleb 0.6-0.7BARi ülelaadimist, ehk ca 50-60% lisajõudu/väänet. Seega loodetavasti 140-150Hj/170-180Nm arendab küll ja teades kuidas võimsus/vääne kõver turbo mootoril erineb vabalthingava omast võib loota, et hakab v.hästi liikuma :twisted:

Turbo 33 Projektikas

#10
ar2r/33 kirjutas:Ei, Garett T3 + 16v pritsung + lisapihustid + lisaaju + 2 kuulerit + õlijahutaja :D Hahaa :twisted:




Tood taga välja mõlemad väljalasked ja T3. Esimese hooga arvaks, et sul on LAG ikka meeletu seal. Moment ei viitsi teha matat, et kui palju gaasi sul sealt välja lendab, kuid vist mitte piisavalt.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Turbo 33 Projektikas

#14
noh, ma nagu midagi olen teinud... ei viitsi siin pikalt eputama hakata.

nu ja parasjagu teen kah, ning vilede jms asjade osas on mul kogemata mõni teooriapaber ka koolist kätte antud
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.