Turbo 33 Projektikas

#47
Jah, hiljuti sai kapoti alla topitud 16V oma Motronic 4.1 ja mis kõige toredam selle juures et töötab kah :) Nii et mul jäi õlivann panemata ja benapump ühendamata, muidu võib proovida käima panna 8) Ilma turbota hetkel, kuna väljalase on veel aint paberi peal.

+ plaanid muutusid ja vana 905 kere on kahjuks suhteliselt roostega tapetud, siis tõenäoliselt kolib uus turbomootor sellest kerest veidi uuemasse suht roosteta punasesse 907 keresse :P

Turbo 33 Projektikas

#49
Kuigi esimese katsega mootorit käima ei saanud (diagnosteerisin starteri poolsurnud seisundit), töö käib täiega. Mõned pildid huvi soojendamiseks :)



Turbo T3, flants+tihend, sisselaske toru, põlved, silikoonlõdvikud...

Pilt


Pilt




Sisselaske osa blow-off klapiga:

Pilt


Pilt




Kompott:

- uued 240CC pihustid (******701 nagu 155Q4 näiteks 8) )

- mootor ise ex 1500cc 8V bicarbo boxer

- sisselaske kollektor 8V sissepritse oma

- aju 16V boxeri oma

Pilt


Pilt




Vea otsing käis täiega :)

Pilt


Pilt




Nädala jooksul loodan leida aega et saaks visata sisse teine starter ja lõpuks käivitada. Siis plaanides mootori implanteerimine teise auto kapoti alla (roosteta raisk :P) ja siis kollektori keevitamine. 27 juuni ju nina peal, olemas suur tahe sinnamaani valmis jõuda!

Turbo 33 Projektikas

#53
ragz kirjutas:Need pihustid on tibatillukesed ju. Võimalik, et ma tean ühte inimest kellel võibolla on 384cc pihustid üle.
Need on 240cc, minu projekti kohta rohkem kui piisav :) Hetkel pole piggybacki veel paigaldatud ja segu nii rikas et tühikäiku pole praktiliselt



2 inz - keret ei saanud, müü enda 33 mulle ole sõber 8)



2 giuseppe - ostan RV põlvi j sirgeid, koht olemas.



PS hetkel pole aega ÜLDSE sellega tegelemiseks, aga hea et vähemalt mootor tuksub nii et kunagi saab ka turbo peale pandud lõpuks :wink: