Turbo 33 Projektikas

#32
tohib ma inisen veic. Kuidas kurat on võimalik selles segaduses head asja teha. St garaazi segaduses. Mina konkreetselt lähen lolliks, kui põrand on pühkimata ja pask igal pool vedeleb..



inin.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Turbo 33 Projektikas

#34
Töö jäi mõneks ajaks seisma - ei jätkunud üldse aega. Auto on nii kaugel, et kui üks "TORE" inimene lõpuks teeb kolvidega mida 1.5 kuud tagasi lubas :) siis läheb mootor kiiresti kokku ja koos käiukastiga auto alla. Siis valmistan kollet, sisselaset ja nu hakan "kütust tegema" :)

Turbo 33 Projektikas

#36
Noup, ma lasin kolvid "modida" FIATi 84mm kolvirõngaste jaoks :) Nad on veic paksemad ja palju kergemini (ja odavamalt) kättesaadavad ;) Kolvid nüüd käes, varsti panen moto kokku ja kapoti alla ka. Veel kord küsiks äkki kellegil vedeleb 8v boxeri sisselaske kollektor!?



Projekt on veel paar sammu edasi liikunud - www.zone.ee/project_33 mootori pildid :)



PS. Kollektor sai leitud LÄTIS :) Antakse ära tasuta. Abiks oli abitu hüüe vene klubi foorumis, tuli lausa mitu vastuseid et "annan tasuta ära, viva turbo33", kuid lätialfasõber ilmes kõige kättesaadavamaks. Nädalavahetusel siis minek lätti.
Viimati muutis ar2r/33, 20 Dets 2007, 23:04, muudetud 1 kord kokku.

Turbo 33 Projektikas

#37
ar2r/33 kirjutas:Noup, ma lasin kolvid "modida" FIATi 84mm kolvirõngaste jaoks :) Nad on veic paksemad ja palju kergemini (ja odavamalt) kättesaadavad ;) Kolvid nüüd käes, varsti panen moto kokku ja kapoti alla ka. Veel kord küsiks äkki kellegil vedeleb 8v boxeri sisselaske kollektor!?

Projekt on veel paar sammu edasi liikunud - www.zone.ee/project_33 mootori pildid :)
WOW! :shock:

Turbo 33 Projektikas

#42
Ma kah. tasakesi, silmanurgast. Tegusid on rohkem kui juttu, mulle selline lähenemine meeldib. Heh, õhtu on täna vaba, lähen ka polte sorteerima..
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Turbo 33 Projektikas

#45
inz164 kirjutas:super 8)

ei tea kas tööle ka hakkab :roll:

üritusele tuled :?:


Peaks hakkama küll :roll:

Mitte varem kui mai+



Aju lõpuks peal nüüd, nüüd tuleb seda veel lõplikult ühendada, bensiinipumpa ülesriputada jne. Varsti siis plaanin käima panema ilma turbota ja siis kui kõik okei läheb kolle valmistamisele ja ülejäänd siis tehnika ja aja küss. Kuna auto väga kaua seisnud tuleb näiteks pidurid elustada jm selline jura likvideerida. Et auto saaks ülevaatust vaja veel kiire ja suht robustne (vaeva näha pole mõtet - kere kohati läbi) iluremont teha ja loodan see suvi teha paar tiiru üritustel ka :) Aeglaselt silm juba otsib korralikuma soovitavalt 907 kerega doonori, et teha sellest siis päris ilusa weekend-raceri.