miks osta alfa romeo?

#2
Omast kogemusest võin öelda, et kindlasti leidub paremini meie kliimasse ja teeoludele vastavaid autosid. Enda kahe aastasest alfaga sõitmise kogemusest võin öelda, et remonditöökotta on tihemini asja olnud kui ehk keskmisel riisi omanikul, samas ei kahetse ka kroonigi mis selle auto alla läinud on, sest silmailu ja sõidumõnu on minu silmis rohkem väärt.

Üldiselt kui otsid autot, mida sa ei taha lihtsalt punktist A punkti B sõitmiseks siis mine tee mõnega proovisõitu, ja kui meeldib siis tere tulemast klubisse :wink:

miks osta alfa romeo?

#3
kõige parem alfa on 164. absoluutselt ei lagune, käib sitaks hästi edasi, on suur, mugav ja töökindel, lihtsa veermikuga ning varuosi on korralikult saada.



minu soovitus:

pigem osta 164, kui 156.

kui aga oled "esinduses" remondis käija, siis vahet pole, kõik on head ja ilusad tagatipuks.



hind kukub kiirelt. aastakese pärast on vilets maha müüa.

seega alfa ostetakse endale sõitmiseks, mitte varsti maha müümiseks.

loe ts-i allkirja, siis saad aimu ka "autolehest" alfade kohta "teadmisi" omandanud "spetsialistide" nõuannete kuulamise otstarbekusest.



ise sõidan 33-ga, mida autoleht soovitas üldse mitte osta, sest kohutavalt pidi lagunema.

kui keredetailid mingi ime läbi ise ära peaks kukkuma hakkama, siis jah... vastasel juhul ei näe ma asju, mis "meeletult" laguneksid.



talvel on alfaga tülikas, sest kõikide tuttavate "kestvusetalonidele" on vaja krokodilli anda. :D

miks osta alfa romeo?

#4
Ma ei tea, kuidas teiste alfa omanikega lood on, aga minul läks alfade peale hammas verele siis, kui esimest korda üldse itaallasega sõita sain. Pärast seda ei tahtnud enam teisi marke nähagi. :P



Ise tegin valiku muidugi 164 kasuks. Meeldivad just vanemad alfad ja 164 on minu arvates üks ilusamaid!



Tõsi ta on, alfad ei sobi neile, kes tahavad autot vaid liikumiseks punktist A punkti B. Tee proovisõit mõne itaallasega ja eks otsusta ise. Soovitaks ka 164.



Jõudu auto valikul!

miks osta alfa romeo?

#5
cert84 kirjutas:On mõttes lähiajal auto osta ja mõtlesin alfa romeo peale. Äkki keegi seletab kas ja miks on ta parem või halvem kui teised masinad.
ma vaatasin alfa romeo 156-te.
Nendel autodel on midagi mida teistel pole. Pole veel aru saan mis see on :? aga midagi on :lol: Samas ja minul isiklikult on muret on nii et pea hall otsas, aga näe võta näpust plaanis veel teinegi kõrvale soetada saatsa siis sellest inimeseloomast aru :lol:

miks osta alfa romeo?

#6
Olen Alfa 156 omanik 4 aastat. Kui ma teda ostma hakkasin ja proovisõitu tegema läksin, istusin esimest korda Alfasse. Välja enam tulla ei tahtnud, teadsin, et see on minu mis minu. Tegu on selespeed käigukastiga Alfaga, millisest mul naisterahvana polnud mingit aimu .Tänaseks olen küll ühtteist autosse investeerinud, aga ei nuta küll ühtegi senti taga ja oma ostu ei kahetse mitte hetkekski. Sõidumõnu kaalub kõik üles. Eelmine auto oli mul Golf II, millest mul sai lihtsalt kõrini, sõitsin sellega 4,5 aastat ja tüütas lõpuks ära, ei lagunenud pagan ära ka ... :D Minu soovitus, mine tee proovisõit, saad kohe teada, kas oled Alfa inimene või mitte. Edu otsustamisel! :)

miks osta alfa romeo?

#8
...ma pole kunagi vajanud proovisõitu, mulle piisas kui ma nägin lapsena autoraamatutes alfasid igasugu... ja ülikooliajal esimest korda punast 156 estonia ees suveõhtul ..."thats my f****** car" kõlas vaikne pomin mu suust kui ma trolliaknast seda imet jõllasin... asi kiirgab ma ütlen :lol:



...samas ma ei väsi kordamast, et alfat ei ole võimalik soovitada, see tunne peab omal tekkima, onju... see ei ole asi mida varuosatasandil arutada, ok ma olen napakas kaa samas :lol: 8)

miks osta alfa romeo?

#13
cert84 kirjutas:nagu ma aru saan siis auto laguneb ja nõuab palju investeerimist




ei, nii se ei ole.

ülejäänud automargid, eriti japsid, ford, prantslased, bemm ja vw grupi toodang on palju hullemad.



pea näiteks hondat, siis saad tunda investeerimist.

miks osta alfa romeo?

#15
pea näiteks hondat, siis saad tunda investeerimist.


Olen proovinud ja kinnitan eelpool mainitut.



Aga Alfa fanaatikutel on ühes aju poolkeras koht, mis annab näos olevatele lihastele loa naeratada, kui tekib vajadus oma hoolealuse jaoks rahakotti kergendada. :wink:
cron