Alfa 33, '93, 1,4i boxer 65 kW

#4
gena kirjutas:Kas auto asub nüüd pärnus? Ja kas tehti minu tekitatud avarii tagajärgedest jälle liikuvaks???


on ikka tegemist punase '93 aasta Imola variandiga ? roolivõimuta ja poolnahk sisu ? minu oma on ette pauku küll saanud ja korda tehtud + värvitud.
Brera 3.6 Q4

Alfa 33, '93, 1,4i boxer 65 kW

#5
Minu oma oli kunagi saksas punane, aga oli seal mustaks metallikuks värvitud... Ninapaugu sai eestis ja nina vahetatud ja korda tehtud, aga mul oli roolivõimuga ja poolnahksisuga... Auto osteti ära poole auto tegemise pealt... Omanik leidis auto sealt töökojast ja käis seni pinda kuni ta selle alfa sai:D Auto oli ideaalses korras, orig. ls. 90 000 jne... ise panin auto alla 60 000 eek ja lõpuks müüsin avariilisena 25000ga ära, arvestades seda et muidu maksavad terved alfa 33 sellest aastast 20 000 ja natuke peale, siis võite arvata et auto oli tõesti seda väärt... kõik oli ideaalses korras... ja avarii tagajärjel sai tehnika poole pealt ainult radiaator kannatada... Kuigi sõitsin 50ga kõlje pealt sisse ühele opelile, mis oli pärast pool meetrit kitsam terve külje ulatuses... Kes ytles et alfa pole tugev:D