155 2.0 :Kasakas:

#1
No eila tuli müüki tartus alfa 155 2.0 must käisin huvipärast vaatamas seda kuna tal uuemat tüüpi kliima konsool ja paistis päris ilus värv teisal seljas ... sinna jõudes oli asi ilusam ja kabedam kui piltidel ja nohhh ei saand seda sinna kohe jätta :( Homme siis panen ka mõned pildid. http://www.carrating.org/car.php?15612
Viimati muutis kasakas, 26 Juul 2007, 03:14, muudetud 4 korda kokku.

155 2.0 :Kasakas:

#3
No 2.5 käikar on nüüd peal ja liigu jälle kenasti ja eks siis jään ootama uut apsu noh mulle need 155 on alati hinge läind :?

155 2.0 :Kasakas:

#4
Ja siis need "tondid", kes autosid siia veavad ütlevad, et Alfat ei ole mõtet tuua. Keegi neid ju ei osta! :x Ja siis kui tahtsin tuua lasta, avaldati soovi, et maksaksin enne auto kinni ja siis nemad alles lohistavad selle ära.

Tahaks ikka enne käega katsuda ja mõningaid nuppegi vajutada :lol:

Sama lugu nagu naistegagi, ega pildist ei piisa :lol:



Palju õnne uue pereliikme puhul!

155 2.0 :Kasakas:

#5
:lol: tea kas juba mingi jama käib nagu disla või teevatki need mootorid nihukest häält :lol: peaks väikse rihma kontrolli tegema :lol:

155 2.0 :Kasakas:

#6
kasakas kirjutas::lol: tea kas juba mingi jama käib nagu disla või teevatki need mootorid nihukest häält :lol: peaks väikse rihma kontrolli tegema :lol:


ÕLI :!: :!: :!: kontrollida ja arvatavasti ka vahetada :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

155 2.0 :Kasakas:

#7
mulle meenub see geniaalne junn mis nuka asendit keerab... see võib ka masuudinoodi tuua soundi....

155 2.0 :Kasakas:

#8
Ei suutnud seda junni leida ...aga mis täna tegin oli et vaatan mis küünlad on ja mis avastasin :D
Pilt
Muide seal on tägelt ka küünlad aga neid pole lihtsalt näha :lol:

155 2.0 :Kasakas:

#9
Mmm võtsin siis kõik uue kupatuse rihmad rullid ja veel rulid (kuna 140k oli spittil võib arvata et need on kohe kohustuslik vahetada) ja filtrid täis sünt õlid ja veel ja veel .. vaatan lasen sel nädalal ää teha kas kaob see jube disla ääl ära või mitte ... ja imelik disla ääl on nagu madal pöördel ja mingi 3 k juures on kõik ok . kas rihm mingi hambaga pole eksind äkki :? eks pole vaja spekuleerida kui uus rihm peal eks siis kuuleb kas muutus midagi Vabandan et seda tehniliste probleemide alla ei postitand kuna leitsin et pole mõttet uut posti teha sinna teemasse :?

155 2.0 :Kasakas:

#10
AR PArt nr 60666199



:)



hind 60 £



K
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

155 2.0 :Kasakas:

#11
K.Kotkas kirjutas:AR PArt nr 60666199

:)

hind 60 £

K
:? Täpselt nagu ei saa aru mis mõtlesid selle all :roll:

155 2.0 :Kasakas:

#12
K.Kotkas kirjutas:AR PArt nr 60666199

:)

hind 60 £

K




seda, et kas mitte 60651965 ei peaks olema :? 60666199 on ju uute JTS mootorite variaatori kood (või need siiski sobivad omavahel :? )
Tegelikult ma olen normaalne....

155 2.0 :Kasakas:

#14
...mul oli 156 sarnane kamm, käivitus nagu diisel kohati ja klõbises... targemad pead mainisid just variatorit, ma müüsin auto maha enne kui asja kallale sai asuda, niieteitea mis sest sai, aga asjas võib olla iva

...ma rohkem ei räägiks, võin kogemata midagi väga lolli ja valet öelda :oops:

155 2.0 :Kasakas:

#15
imelik ajate judinad peale mulle :S

ehk teeb minu mootor ka nii :S tyhikaigul kaib kyll mootor imelikult kah nagu mingi pisike klapi klobin oleks aga ma voin 100 protsendiliselt eksida ka yheski teenenduses pole kyll mainitud et mootor ei toota korrektselt isegi diagnostikas oeldi et kui kyynlad ja katalysaatori ara vahetan on mootoriga okei