164 puksid.

#1
nimelt siis sõber tahab vahetada põhimõtteliselt kõik esi- ja tagasilla puksid.

võiksite kirjutada, kust mis pukse hea hinnaga saab. enda omal sai see asi juba tehtud, aga kas just soodsalt, seda ma ei tea.



näiteks hiteh-is esimese õõtsa esimesed puksid 90.-/tk...

välimised rooliotsad selles tondi tänava varuosapoes mingi 160.-/tk.

sarniirid ostsin hiiu rehvikeskusest (nii muuseas küsisin) 250.-/tk.

tagumise pikiõõtsa esimesi pukse ei leidnud ning ostsin seed koos õõtsaga lammarist 300.-/tk.

ülejäänud ostsin faktost.



ts, sa siin ühes teemas väitsid, et tagumise pikiõõtsa esimesi pukse saab kuskilt osta. kust?

164 puksid.

#5
jah, ma olen ka selle laiviga alati suhelnud. see tüüp on räigelt aeglane.

siiski öeldi mulle, et esimesi ei saa ja tagumised maksid 300.- tükk.



veider. a sul on 2.0 TS ja mul 3.0, äkki sellest se erinevus?

164 puksid.

#7
teoreetiliselt võib muidugi olla, et 3,0 puksid on minu omadest erinevad (kuigi see on väga teoreetiline variant), kuna minu reaktsioon oli :shock: , kui ta tahtis õõtsapukside küsimuse juures VIN koodi...



koduse remondi käigus on mul arvete kogum kuskil karbis mingis nurgas :oops: (edastan koodid esimesel võimalusel)



aga ehk aitavad sellised joonised natuke?



http://alfapartscatalog.com/diagrms/9193/rearbar.html

http://alfapartscatalog.com/diagrms/919 ... nsion.html



seal antud kood peaks vist olema OEM (tehnika poolel ta vähemalt on)



teine koht kust vaadata on autoxp.ru, mis annab küll vähem asju, kuid see eest kindlad OEM koodid.



muuseas isiklikult kasutan varuosamüüatega reeglina maili teel suhtlemist



ise olnud tehniliselt suht sarnase laia valikuga materjalidega poes konsultant ja ka poolenisti projekteerija/insener :lol: , seega tean et kõige lihtsam ja korrektsem on vastata hetkel, kui midagi muud ei sega
Tegelikult ma olen normaalne....

164 puksid.

#8
:lol: arve oli autos hoopiski veel, seega tagumise õõtsa (?) esimene puks kood 60888136T (võibolla sellest T tähes siis ongi probleem kuna ülalpool antud joonisel on OEM koodiks sama ilma T täheta), tagumine 82315794
Tegelikult ma olen normaalne....
cron