mehhanism ise on selline

ja kui leiad koha, kus trosse otsastatkse, siis anna siia kah teada

P.S. võid ka uue mehhanismi osta aga see maksab oijumalkuipalju
Siin on GT miski aknateema "hack" esimesena mainitud. Ma ei kujuta ette, kas see ka paika peab. Aga lihtne asi mida proovida.kapa98 wrote: ↑11 Sep 2019, 10:05Kes oskab aidata?
Probleem on juhipoolse uksega. Täpsemini aknatõstukiga. GT-l uksed on ilma piidata. Seega iga kord, kui lingist tõmbad, sõidab klaas u 1-2 cm alla ja sulgedes liigub uuesti ülesse uksetihendi vahele.
Vahetevahel kipub aken aga ukse avamisel liikuma liiga sügavale ja siis ust sulgedes see enam õigesse kohta ei naase. Selleks peab uuesti nuppu vajutama, et aken päris ülesse sõidaks. See on aga probleem, kui ukse väljast poolt kinni paned.
Probleemiga kaasneb ka see, et akent sulgedes ei sõida see sujuvalt ülesse välja vaid liigub 4-5 cm kaupa. Avatud akna sulgemiseks peab korduvalt nuppu vajutama, kuni klaas on oma õigel kohal. Veel üks lisanduv nähtus on see, et saab aknad avada, aga puldist aknaid uuesti ülesse kerida ei saa.
Viga vahest tuleb ja vahest läheb. On arusaamatu, millest see tingitud on. Varem arvasin, et temperatuurist või niiskusest vms. Aga igasugune korrelatsiooni väliste tingimustega puudub.
On kellelgi sarnaseid probleeme esinenud? Oskate midagi soovitada?
Väga äge.Traktor wrote: ↑28 Sep 2019, 13:22
Siin on GT miski aknateema "hack" esimesena mainitud. Ma ei kujuta ette, kas see ka paika peab. Aga lihtne asi mida proovida.
https://www.youtube.com/watch?v=l2nBgbHT5SM
Klaasi andur läks lolliks ja video täiesti töötas.Traktor wrote: ↑28 Sep 2019, 13:22
Siin on GT miski aknateema "hack" esimesena mainitud. Ma ei kujuta ette, kas see ka paika peab. Aga lihtne asi mida proovida.
https://www.youtube.com/watch?v=l2nBgbHT5SM
Ära siolvu