Alfa 75

#2
Tere Sullegi :wink:



igaks juhuks maini ära ka mis mootoriga isend on :-)



hinnad sõltuvad pigem sellest kas tegu on 1,6 või TurboAmerica'ga



1,6-1,8 üle 12k eriti ei kipu igatahes (TS-ist alates juba võiks kõrgemale vaadata :twisted: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa 75

#3
terv,

Ma küll ei tea KORRAS 75 ausat hinda (juhindun siin nähtud müügikuulutustest), aga omast kogemusest sama kaua SEISNUD vana alfa (33) ostmisega soovitan: arvesta kohe ostuhinnale juurde:



a) Küünlad, küünlajuhtmed, jagaja kaas, ports vaakumvoolikuid

b) Piduriosad, aga üsna kindlasti suurem jagu piduritorusid, peasilinder

c) bensufilter, võimalik, et uus paak (võib olla rämedalt roostes), õli, õlifilter

d) mõned andurid pluss ports pistikute puhastamist või vahetamist, muud naljakad niiskusest tekkinud elektrisüsteemi anomaaliad

e) keretöödest ma ei räägigi parem, mul endal need seisavad

e) veel palju pisiasju, mida ma hetkel ei mäleta (äravajunud vedrud, läbi amordilaagrid jnejne)



Seda kõike arvestades ei peaks alghind küll üle 8-12K olema. Eks see sõltu ka, mis eesmärgiks seda autot osta ja kui palju on huvi sinna edaspidi investeerida.



Samas eksole: kui mul poleks alfat, siis ma ei suudaks auto juures senini muud teha, kui talve/suverehve vahetada...



Bottom line: ei ole hullemat surma autole, kui seismine. Ja see ei ole kaugeltki ainuüksi alfale omane, vaid KÕIGILE markidele. Ise vaatan maja eest tasapisi ühe oooooopeli suremisprotsessi siin....
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa 75

#6
MorzokMan kirjutas:No kuda muidu tundub? Kere kuulub juba härra roosteussile? (Ma kannatamatu ei jõua pilte oodata..)

Ja loomulikult palju õnne :lol: :lol:


muidu ok roostet on vähe

Alfa 75

#7
Tekkis sarnane küsimus.



AR75 89a, seisnud paar aastat, paberid saab teise omad, mootoriks 2.0ts.

Roostet ei paistnud eriti olevat, käima ei lähe - palju võiks sellise eest välja käia?

All veel 15" valuveljed ok rehvidega ja väidetavalt oli enne seismajäämist esisillale suurem remont tehtud :roll:

Alfa 75

#10
Trust kirjutas:Tekkis sarnane küsimus.

AR75 89a, seisnud paar aastat, paberid saab teise omad, mootoriks 2.0ts.
Roostet ei paistnud eriti olevat, käima ei lähe - palju võiks sellise eest välja käia?
All veel 15" valuveljed ok rehvidega ja väidetavalt oli enne seismajäämist esisillale suurem remont tehtud :roll:




mismoodi teise masina paberid

Alfa 75

#11
Abi sellest teemast küll polnud kuid masin sai siiski ära ostetud 8)


mismoodi teise masina paberid


Teise ar75 dokumendid, sest õiged on kadunud ja masin polnud viimase omaniku nimele ka ümber tehtud seega lootusetu õiget omanikku leida.

Alfa 75

#15
inz164 kirjutas:tahax kohe näha seda sinu 75-te

ehk olexid nii kena ja tutvustaxid mind selle
katkise automobilega 8)




Õhtal saab väikese tutvustuse ja teema foorumikasutajate autode alla. :wink:
cron