155 vasaku esimese ratta juures ragin/kolin..

#2
alfaromeo155 kirjutas:Tere.

Kas keegi oskab öelda mis võib tekitada esiratta juures raginat või kolkse ei oska täpselt defineerida seda heli :icon_crazy: .Kui kiirendada või gaas lahti lasta siis käib: "krõk, krõk, krõk, krõk".. :shock: Heli tekkis pärast august läbi sõitmist.

Ehk keegi oskab midagi pakkuda.

Risto.
Venna autol,mis pole küll Alfa oli sama jama,viga oli siis esistabika puksis,mis oli lihtsalt oma aja ära elanud,ning selle tõttu käis stabika varras vastu kinnitust ja sellest tuligi see heli(kolksatus),kuid neid kolksu valmistajaid on seal päris palju nt šarniirid jne! :icon_roll:
Võimalik,et Teil on sama viga,kuid kindel pole! :icon_hi:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

155 vasaku esimese ratta juures ragin/kolin..

#7
alfaromeo155 kirjutas:
Jarmo kirjutas:rattalaager
:icon_hi:

Kuulsin kuskilt, et rattalaagriga pidi pöörates ka ragisema aga mul pöörates vaikne...
Kui ratta laager on läbi, siis ühele poole keerates ragiseb, teisele poole keerates jääb vait.

ps. kas ragin/kolin on auto kiirusega seotud?
155, 2x166, 159 ja 75?

155 vasaku esimese ratta juures ragin/kolin..

#13
Jarmo kirjutas:
VML kirjutas:ladu 24-jas sellised asjad-meenutavad kahtlaselt šarniiri aga eks keegi 155 omanik vast oskab ka öelda kas need on... http://www.ladu24.ee/et/ladu2/139/7026,0,0,1/200474" onclick="window.open(this.href);return false;
:icon_problem: Sellist puksi näen küll esimest korda (ja neid läheb vaja veel neli?)
Kui 4 tükki vaja läheb siis võib küll šarniir olla,ning see pilt meenutab mulle ka kangesti šarniiri! :icon_hi:
Šarniire läheb ka ju 4 tükki,2 ülemist ja 2 alumist! :icon_roll:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

155 vasaku esimese ratta juures ragin/kolin..

#14
Alfa Romeo 33 kirjutas:Kui 4 tükki vaja läheb siis võib küll šarniir olla,ning see pilt meenutab mulle ka kangesti šarniiri! :icon_hi:
Šarniire läheb ka ju 4 tükki,2 ülemist ja 2 alumist! :icon_roll:
No offence, aga tahaks kohe näha kuhu kohta need neli šarniiri 155-ele minema peaks ja kus need ülemised veel asuvad ? :roll:

155 vasaku esimese ratta juures ragin/kolin..

#15
uiskur kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:Kui 4 tükki vaja läheb siis võib küll šarniir olla,ning see pilt meenutab mulle ka kangesti šarniiri! :icon_hi:
Šarniire läheb ka ju 4 tükki,2 ülemist ja 2 alumist! :icon_roll:
No offence, aga tahaks kohe näha kuhu kohta need neli šarniiri 155-ele minema peaks ja kus need ülemised veel asuvad ? :roll:
Ma ei öelnudki,et need 100% šarniirid on,vaid mainisin et nad on väga sarnased šarniirile! :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron