M: Fiat Croma juppe

#1
Oleks siis pakkuda järgmised asjad...

esituled (ilma suundadeta)
tagatuled (tumedad) (vajadusel ka luugi küljes oleva paneeli)
tagastange (suhteliselt heas korras)
esivõre
tagaklaas
küljeklaasid kõik peale juhi oma
armatuurist kliima juhtpaneel (kui soovi saab ka muud asjad kätte, torud jne. + pump, kliimaradikas vigane)
Abarth Exlusiv sportrool koos nuudiga (tahab naha vahetust või lihtsalt korraliku puhastamist)
armatuur koos kellade ja kõige muuga
nahksisu - esiistmed/tagaiste koos uksepolstritega (kõrvalistuja iste ei taha ettepoole liikuda, soojendused peaks töötama ei ole kindel, mõned kerged silmaga väga mitte nähtavad rebendid, väga väikesed - istmed on autost väljas)
2.5 V6 119kw mootor koos poolpiduse käigukastiga

Hetkel ei tule rohkem meelde, kes midagi tahab mida siin ei ole võib küsida, äkki leiab.

Kontakt: Hannes - 53676386, PS või p306xr@hot.ee
Asjad asuvad Kosel, Harjumaal - vajadusel saab Tallinna. Kõik on kokkuleppe küsimus.

M: Fiat Croma juppe

#7
:icon_hi:

julgeks 155 osas kahelda (siinide mõõdud koos kinnitusavadega oleks teretulnud )

tagumised istmed on samuti veidi erinevad :icon_shifty:

muidugi ei tähenda see seda, et neid 155-te paigutada ei saaks :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

M: Fiat Croma juppe

#8
Minust mitteolenevatel põhjustel ei ole saanud veel pilte teha. Juhiiste minu käes, ülejäänud tuleb ära tuua veel. Sellega sooviks tegeleda täna aga nagu nõidus ei saa vedama asja. Kuna esiistmetel, eriti juhiistmel paar tobedat kohta mille saab välja ma arvan hooldusega ja ei tööta kõrvalistuja omal ettepoole liikumise mehhanism (ei ole uurind milles viga) siis hinnaks teeme ilusti 80€ kogu kupatuse eest. Kui nad aga puhtaks lakun ja igasuguste toredate asjadega ära hooldan siis hinnaks 100€. Huvilisel soovitan ise vaatama tulla, pilt on üks asi.
::itpnt::

Lisaks pakkuda tagaklaas soojendusega cromale, luugi küljes veel. Hind sümboolsed 20€.

M: Fiat Croma juppe

#9
Nii... seis siis selline, et vaatasin juhiistme üle ja ennäe üllatust, see paneel kus on lülitid on kõndima läinud, alles ainult lülitid ise, süüdlane muidugi ka leitud (usalda veel kedagi eks). :icon_censored:

Seoses sellega müün terve komplekti ehk siis esiistmed ja tagaistme koos küljepatjadega (vist nimetatakse neid nii) sümboolse 50€ eest ja kaasa annan abarth exclusiv rooli, küll aga ilma nuudita (see jalutas samamoodi minema).

Kui mõne päevaga keegi huvi ei tunne siis teen neist endale arvutitoolid.

over and out...

M: Fiat Croma juppe

#10
Viimane müügiedendamine huvilistele siis:

pilte (mingeid) saab vaadata siin:
Pilt
Pilt
juhul, kui küljepaneel kadunud on, siis peab arvestama ühtlasi ka nuppude ümberpaigutamisega (164 näitel on kaablid veidi liiga lühikesed, et need keskkonsoolini ulataksid - aga ei midagi hullu)

istmed sobivad suht kindlalt sellistele masinatele, mille koodnimi on Tipo Quattro (s.t. Saab 9000, Lancia Thema, Fiat Croma ja AR 164) ning pealevaadates tundub olema tegu tugitooli tüüpi istmetega, mis on pika maa sõiduks väga mugavad kuid kiireks kurviläbimiseks mitte just kõige paremad.

Kellel juhtumisi juhtub olema 164 Super, siis Superil on juhtme istme all olemas sõltumata mudelist (ma eeldan, et sama käib ka teiste Type4 masinate kohta)

Pildile peale vaadates kahtlustan, et 155-le need istmed otse ei istu (eeldab kas lisasiine või "pisikest" nokitsemist)

ja müüjale- paku Saabiklubilistele kah (kui istmed tõesti nii heas korras on kui pildilt paistab, siis on küsitud summa kööme... olles 9tonniseid vaadanud vahelduva eduga, siis enamiku nahkistmed on ikka jube räsitud olemisega)
Tegelikult ma olen normaalne....

M: Fiat Croma juppe

#11
Istmed on välimuselt nii korras kui pildilt paistab peale juhiistme ("tänud" siinkohal toredale sõbra isa sõbrale, värdjas).
tagaiste on väga kena ja samuti ka kõrvalistuja oma.
Piltide lisamise eest tänud sulle ts :icon_hi:

aga kuna antud auto ja sisu jne. mul juba kopsu üle maksa viskab siis inimesele kes tallinnasse ise järgi tuleb teen hinnaks 45€. viimane pakkumine see.

Saabi huvilistele olen pakkunud. ei võta nad seal väga vedu. küll siis mitte foorumis, pigem tuttavad.

Mis puutub sellesse, et need on nn. tugitool tüüpi istmed siis olen tõesti Sinuga ts nõus, pigem otse kui kurvi, aga väga mugavad on need tõesti (siinkohal võrdlen näiteks sugulase audi a4 S sisuga masinat ja samamoodi tema Saab 9-5 3.0 V6 ARCi)

45€ kehtib ainult täna!!!

M: Fiat Croma juppe

#13
noh...ma pole nüüd 155 istmeid väga lahti kakkunud, aga kui asendus on aint mingi siini väikene puurimine/ümbertegemine/vindilõikamine, siis ma kohe räägiks edasi sel teemal.
Massiivseid ümberehitusi esi-jalgu ette ei võtaks, muidki vidinaid vahetada vaja. Ja sinine ka ikkagist tööle panna.

Välimus on mu jaoks pisem probleem, kui just õmblused puruks ei ole (tühja ma sealt pildilt välja loen). Muuga saab hakkama.
Ja lülitivärk on sügavalt savi. Kui mu punasel isegi sinna istmete juurde miski jookseb, siis mina pole seda veel leidnud. Mind huvitavad istmed, muu vidin võib vanaemale kudumiseks minna.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron