M: Uued varuosad Alfadele...

#1
Ühesõnaga on saada konkurentidest tunduvalt soodsama hinnaga uusi B-osa varuosi, enda autodel küljes olnud ja kurta ei saa. Päris kõike veel saada ei ole, aga mõned näited...



164 2.0 TS termostaat 111.- (eestis maksab üle 900.- originaal ja b-osa saada pole...)



156 kondid (metallist) 119.-



156 õõtshoovad 998.- (ülemine) ja 899.- (alumine)



Ühesõnaga, nagu öeldud, kõike veel saada ei ole, aga võib julgelt küsida...

Need hinnad kehtivad siis alfa foorumi liikmetele, igasuguste vahendajate puudumise tõttu, otse maaletooja kaup...

M: Uued varuosad Alfadele...

#3
Mu 156 sooviks roolilatti muidu. aga seda sa vist ei paku kahjuks :(

Muidu tagumised õõtshoovad kah vist läbi..peab täpselt uurima mis mul seal koliseb..aukudest (asfaldi praod) läbi sõites on tagumine osa süldi moodi :D Eks uurin välja..neid õõtshoovasi ikka peaks saama ehk? :P

M: Uued varuosad Alfadele...

#5
siinkohal küsiks ega alfa 164 mootorijuppe saada pole-oleks 164 2,0 97 aasta v6 turbo 148kw tõukureid tarvis(kapslikesed mis väljalaske klappe liigutavas süsteemis on) ?

M: Uued varuosad Alfadele...

#11
jannuhellu kirjutas:kadunud see mees ongi
Mitte pole kadunud, vaid tõttas juppidele järgi- kellele moto, kellele sumpa. Pange oma kontod ülekanneteks valmis :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

M: Uued varuosad Alfadele...

#14
ei tea mis hinnaga on 2.0 v6 turbo mootor või siis 3.0 v6 v 3.2 v6 ..tahaks teada kas on odavam uus mootor osta või lasta kapitaalremont teha....



ehk keegi selgitaks mis tema arust oleks selline asi kui KAPITAALREMONT....kas see tähendab et kõik osad vahetatakse välja või mis???

plaan ju gtv alles jätta ja tahakski teda 100% korda teha mootor kindlasti kõigepealt.

Siis need pisikesed mõlgikesed külgedelt mille olen saanud vihastelt autojuhtidelt....Arvan et külastan sis Pärnut ja katsetan seda uut mõlgiimemis tehnikat....

seejärel lähevad esimesed istmed vahetusse ....nahk kulunud natuke ja ma ei teagi kas panna sinna uus nahk või ostan mingid sportismed kuskilt tuuning poest...... :roll: peab mõtlema....

ja siis veljed tahaks ära lihvida ja värvida uuesti .......selline asi vist on võimalik.....

Sumbuti tahaks ringi ehitada tagant välja kahe toru peale :P ..



tulevik saab sellel alfal helde olema :P





:wink:
cron