Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1042
Tegin pedaalidele ükspäev DIY taastamist.
Pilt
Kuulipritsist üle, et alumiinium paljas oleks. Peale lasin panna alumiiniumi värvi pulbervärvi ning uued kumminagad.
Sai kasutatud MB E240 omasid :) ebay oli abiks.

Täna saabusid lõpuks veljed.

2 suurt pakki, kummaski 2 velge.
Pilt
Pilt
Sokk ka pähe tõmmatud :P
Pilt
Pilt
Neli reas, päriselus näevad veel paremad välja. Loodetavasti värskelt värvitud auto all jumalikud :D
Pilt
Kuna tellisin veljed ja rehvid samast kohast, siis sisuliselt oli rihitud firma poolt nii, et jõuaks enamvähem samal ajal.
Täna peale velgede kättesaamist sain kõne, et minu tellitud Goodyeat Eagle F! Assymetric 2 rehvid on vahelaost kuidagi tellimata jäänud ja saaksin alles järgmise nädala lõpuks! Mis ei ole OK, sest sai ammu need asjad ära tellitud. Pakuti siis lahendust teisest laost tellida Goodyeat Eagle F! Assymetric 3'd, mis peaks hiljemalt järgmise nädala teisipäeval kohal olema... better be! :)


Teine mõõdalaskmine oli keskava katete ostmine. Mulle öeldi, et umbes 50mm on ava suurus, kuid reaalselt oli 65mm. Ning mina tellisin kapslid muidugi, mis ei sobinud.
Pilt
Pilt
Kui kellegil on vaja neid siis palun ostke ära. Sobivad: MITO, 147, 156, 166, GT versioonidele.
Saan vähemalt uued tellida vms.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1043
Auto käes!!! :clap: 8-)
:beaver: :beaver: :beaver: :beaver: :beaver: :beaver:

Läigib nõnda, nagu oleks tehasest tulnud.
Aga nüüd peab veel 1 nädala ootama siis läheb poleerimisse samasse kohta ja kõva vaha peale.
Hetkel veel all vanad veljed ka, ei hakanud pilte tegema.

Kuid nüüd vaatan, et ikka peab mustad kummist tihendid ka ära vahetama, sest näevad uue punase kõrval eriti hallid välja. Rikub natuke üldmuljet.
Tegemist veel jagub. Ka sisemus vajab tegemist nüüd järgmisena :)

Never ending.... :D

Aga hetkel on hea tiirutada jälle peale 2.5kuud ootamist. :thumbup:

PS. Auto kättesaamise päeval saabus autol ka väike läbisõidu juubel! :D
Pilt

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1048
BND, sul oli 19" need veljed? Tunduvad suured.

Mida rohkem kodaraid seda suurem peaks olema velg, et see effekt hea jääks. 18" on miinimum. Sul muidugi oli tookord effektne ;) Peale sinu auto nägemist ja tagaistmel sõitu tekkiski see kraapiv vajadus hinges GTA'd omada :D
Ma ei tea, mulle näiteks meeldisid OZ Ultraleggerad kõige rohkem ja seal pole üldse tihe kodar, ning juba väiksema tolliga jätab hea effekti :)


Nägin, et päike paistis NII hästi peale ja värv kohe hüppas silma- vinge- teen pilte...
Praegu vaatan, et where is that POP??
Pilt
Kurat korraliku fotograafi on vaja ning profi aparaadiga tuleb jäädvustada hetk.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1049
Päikesega ei tohi pildistada, liiga palju varje ja peegeldusi, ja hele päike röövib tähelepanu taustal jne, ma ei saa päiksega üldse hakkama , isegi uhke kaameraga= amatöör.

PS! 18veljed olid, on ju ilusamad tiheda kodaraga :mrgreen: , ma nöögin nüüd nii kaua, kuni sa enam magada ka ei saa.

PS2! Küsimus/soov mille mulle saatsid, vastan eitavalt, kuna praegu iga päevaga tundub aina rohkem, et läheb endal seda teemakohast asja vaja.

(sajandi salapära:) )
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron