ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#31
Luman kirjutas:
Slicer kirjutas:Ma vaatan jah praegu aknast välja ning tundub, et sinu Alfa on suisa "hambutu" :icon_problem:
Mis sa selle "hambutu" all silmas pead? Ega ma täpselt teagi, mis taga parasjagu tegakse, aga juba hea kaks nädalat pole teist näinud.
Selleks, et vahetada üht tühist simmerlingi (mis lekib nagu mahlakask) tuleb maha kakkuda kõik, mis esimeste aiste vahel on :icon_wtf: Aga järgmisel nädalal on päiksepaistet loota.

Lugupidamisega,

Kalvi Nõmme

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#32
Salongis seisis üks väga ilus valge masin. :icon_problem:
Peaks tuttavale, kes omab üht müügis olevat punast samasugust, ka rääkima. Siis saaks pooled eesti pinnal olevad Spiderid jalutama.
a.k.a Anthrax

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#33
::itpnt::

võttes arvesse, et 115 spidereid peaks sellele valgele lisaks veel kokku tükki 11 olema, siis kui hr janes oma spideriga tuleb ja siis veel keegi müügisolevaga ligi astub jääb 4 tk ikka puudu :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#34
ts kirjutas:::itpnt::

võttes arvesse, et 115 spidereid peaks sellele valgele lisaks veel kokku tükki 11 olema, siis kui hr janes oma spideriga tuleb ja siis veel keegi müügisolevaga ligi astub jääb 4 tk ikka puudu :mrgreen:
Ma pakun, et mõnest on parimal juhul järgi numbrimärgid. :lol:
a.k.a Anthrax

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#35
:roll:

ma pakun, et selliseid autosid 115 Spiderite hulgast ei leia (FYI- erinevalt giulietta'dest, 90 test ning 75-test) tegmist ei ole autoga mis oleks kellelgi kunagi ostetud lihtsalt sõitmiseks (ja sõidukorras Spider ei ole vist kunagi maksnud nii vähe, et "keskmine eestlane" selle omale ainsaks autoks soetaks :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#36
ts kirjutas::roll:

ma pakun, et selliseid autosid 115 Spiderite hulgast ei leia (FYI- erinevalt giulietta'dest, 90 test ning 75-test) tegmist ei ole autoga mis oleks kellelgi kunagi ostetud lihtsalt sõitmiseks (ja sõidukorras Spider ei ole vist kunagi maksnud nii vähe, et "keskmine eestlane" selle omale ainsaks autoks soetaks :mrgreen: )
Mina isiklikult tean 4 Spiderit eestis.
Tumehall kollase( :| ) sisuga
Janes
Müügis
Salongis
Kindlasti on neid veel, kuid 11 komplektset ei tahaks uskuda. :icon_shifty:
a.k.a Anthrax

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#37
Hetkel on registreerunud 34 Alfa Romeot, mis on väga suur number, kuid nende hulgas pole kahjuks ühtegi Spiderit. Siin meeldetuletus neile kes tulevad, kuid pole sellest veel teatanud, et see võimalus on endiselt olemas. Samas mõistame neid, kes soovivad seltskonda oma kohaletulekuga ja Alfa mudeliga üllatada :wink:

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#38
mmm...

Temperatuurikõver kaardub külmalohuks ja vihm on sage külaline. Nädalavahetus pööret paremusele ei too. Läänemeremaades tiirutav madalrõhuala kostitab meid lisaks sajule ka tugeva tuulega ning suvesoojusest võib vaid unistada

:icon_clap:

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#41
alfagirl kirjutas:mmm...

Temperatuurikõver kaardub külmalohuks ja vihm on sage külaline. Nädalavahetus pööret paremusele ei too. Läänemeremaades tiirutav madalrõhuala kostitab meid lisaks sajule ka tugeva tuulega ning suvesoojusest võib vaid unistada

:icon_clap:
paku pleissi :roll:
Seitsekümmend Viis

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#42
spark kirjutas:
alfagirl kirjutas:mmm...

Temperatuurikõver kaardub külmalohuks ja vihm on sage külaline. Nädalavahetus pööret paremusele ei too. Läänemeremaades tiirutav madalrõhuala kostitab meid lisaks sajule ka tugeva tuulega ning suvesoojusest võib vaid unistada

:icon_clap:
paku pleissi :roll:
terveks nädalavahetuseks lubati vihma ja tuult.. aga praegu on minu akna taga päike ja mõned pilved.
seega - ehk on ka ilmataadil Alfa südames ja halastab meie peale :icon_roll:
kui ei ole ja sajab pussnuge siis paar sise-varianti leiame ka .. no worries! :icon_hi:

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#44
Update!

Tänase seisuga on Alfa Romeo 100 Auringile registreerunud 34 Alfa Romeot!
*
Auringi marsruut ja ajakava pühapäeval 13.06.2010:
*10.30 Kogunemine Järve Selveri parklas
11.00 Alfarongi väljasõit Järvelt,
11.30 - 12.00 Toompea riigikogu hoone esine väljak, Itaalia saadiku
tervitus;
12.30 Kadriorg - auring Presidendilossi ees, möödume Kadrioru lossist
13.00 Pirita ringrada - mootorid, mootorid, mootorid;
13.30 *Piccolo picnic *rohelisel ristikheinal mille asukoht täpsustub (kaasa
võtta lapsed, piknikukorv ja maalitarbed - pintslid, paberid, pastellid).

Et piknikumenüü oleks tasakaalus, siis palume igal ühel võtta kaasa
*oma *piknikukorv
nii magusa kui soolasega, arvestades enda vajadusi. Eesti ilmaolusid teades
on mõistlik võtta kaasa vihmakindel riietus ja -piknikuvarustus.
:icon_angel:

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#45
Deem... mina kahjuks ei saagi tulla, alfa ootab üht kandelaagrit. :icon_problem: Aga teistele... rongis sõites hoidke ilusti pikivahet. :icon_roll: Ilusat ürituse kulgemist minu poolt!
155, 2x166, 159 ja 75?
cron