ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#1
CENTENARIO!

Alfa Romeo tehas tähistab sel suvel oma 100-ndat sünnipäeva. Eestis nii vanu Alfasid enam ei ole, kuid ikkagi väärib centenario tähistamist. Seda enam, et iga Alfa on Romeo! Selle auks on meie Alfadele mõeldud Alfa Romeo 100 Auring.

Alfa Romeo 100 Auring on sündmus Tallinnas, mis koosneb ringsõidust läbi linna ja piknikust. Auringi idee on mitte niivõrd näidata linnale Alfasid, vaid Alfadele linna. Auring toimub pühapäeval 13. juunil kogunemisega kell 10.30 Järve Selveri parklas. Selline alguse aeg annab võimaluse Tallinnasse jõuda ka Aa ja Alutaguse Alfadel. Kogunemise kohas saab hästi valmistuda ka piknikuks: traditsiooniliselt võtavad kuni 10a vanused Alfad kaasa midagi soolast ja vanemad Alfad midagi magusat. Nii et jätkuks endale ja teiselegi.

Esialgne marsruut ja ajakava:
11.00 Alfarongi väljasõit Järvelt,
11.30 Vanalinn - Raekoja piazza ja Eesti ainus palazzo arhitektuur, Itaalia saatkond;
12.30 Kadriorg - kaunis barokne Kadrioru loss - ülistus itaalia arhitektuurile ja disainile;
12.50 Pirita ringrada - mootorid, mootorid, mootorid;
13.00 Piccolo picnic kloostri taga metsas rohelisel ristikheinal, (kaasa võtta lapsed ja maalitarbed).

Selleks, et aimata osalejate arvu ning aidata sünnipäeva ladusamalt korraldada, palume saata hiljemalt esmaspäeval 07.06 osaleja nimi ja Alfa Romeo mudel aadressile: jaantiidemann@gmail.com

Jaan Tiidemann
5661 7725

Eesti Alfa Romeo Klubi

P.S. Arvestades Eesti olusid ja soovi Alfadele sünnipäevaelamust pakkuda, oleks soovitatav autodel silmad puhtaks pesta! Päid aga pole vaja kammida - eriti Spideritel!

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#3
:icon_shifty:

kui aus olla, siis 13 vist ei ole tõesti eriti hea kp :| (kuna 11-12 on Reiu Rock ja minu kuri kavatsus on ka sellest osa võtta, siis sisetunne ütleb, et 13 hommikul ma oma autoga kuidagi tee peale tagasi ei pääse)

Kui aega tingida, siis 100 saab täis 24-dal (äkki 23 peale tõsta? kah nagu "pühapäev" või nii)
Tegelikult ma olen normaalne....

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#5
On kahjuks jah tiba lühike etteteatamise aeg, aga mis teha. See tore mõte tuli suhteliselt hiljuti ja 13.06 valiti osalt sellest, et sobis korraldajatele, itaalia saadikule kui ka Eesti Kõige Vanemale Alfale. Kuna üritus on mõeldud Alfadele, siis proovige ikka nii sättida, et Alfad jalutama pääseks, ehk et kui ise tulla ei saa, siis äkki on võimalik leida perekonnaringist keegi hea inimene kel on juhiload!? :wink:

J

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#8
supp kirjutas:kaua selle pikniku pidamine kavas on, ma üritaks jõuda aga vaevalt et alguseks
Pikniku kestus sõltub suuresti sõnavõttude ja toostide pikkusest, aga ehk ei lähe üle kella kolme.

J

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#13
kuidas selle regamisega on, kui ma eelregamist ei tee, kuna täpselt ei tea kas jõuan , kas ikka võib kuskilt poole pealt liituda.
PS täna pani tuttav gtv omanik käe pihku ja ütles et regas ära, kuna ma talle sellist ürri tutvustasin eelmine nädal

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#14
:icon_hi:

täna siis oli kuulda, et 155 Spider hr janes'ega peaosas pidi kah kindlasti jalutama tulema :icon_thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

ALFA ROMEO 100 AURING - 13.06.2010

#15
jaan kirjutas:Selleks, et aimata osalejate arvu ning aidata sünnipäeva ladusamalt korraldada, palume saata hiljemalt esmaspäeval 07.06 osaleja nimi ja Alfa Romeo mudel aadressile: jaantiidemann@gmail.com
Kui palju masinaid ka kirja pannud on? Kui mina end eelmise nädala keskpaigas kirja panin, siis olin üheksas... :icon_shifty: Loodetavasti on see arv ikka kordades muutunud... :roll:
cron