Novitec Eestis

#1
Kas Eestis toob mõni tuuningfirma ka novitec'i maale. Nimelt oleks huvitatud esispoilerilisast, karbilaienditest, tagaklaasisirmist.

Kui netist otsida, siis hind suht kole, aga minu arust ka kõige viisakam.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Novitec Eestis

#2
aga tellid ehk siit? (miskil põhjusel on siin hinnad kriips odavamad, kui novitec'i enda lehel- samuti on seal ka muud manti)



http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/ ... 15_78.html



faktiliselt- kui tahad rohkem maksta, siis toob sulle suvaline firma samasugusest (kui mitte samast) internetipoest kauba kohale (ainult, et võib juhtuda, et maksad veel olulislet peale)



kuna Novitec toodab vidinasi vaid Fiati grupi toodangule, siis suure tõenäosusega keegi seda maale ei too :(



EDIT: link on ikka link, mitte pilt :oops:
Viimati muutis ts, 07 Veebr 2006, 14:38, muudetud 1 kord kokku.
Tegelikult ma olen normaalne....

Novitec Eestis

#3
Küsin nüüd ühe hästi lolli küsimuse (ärge näkku lööge): kuidas on selle tellimisega sealt, krediitkaardiga? Kuis kogu see protseduur välja näeb? Aga kui mulle ei sobi see, mis nad saatsid, või defektiga? jne. On keski kokku puutunud selle kaugelt maalt tellimisega.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Novitec Eestis

#4
paypaliga makstes krediit kaardiga on näiteks garantii raha tagasi saamisel 500£ ulatuses. isiklikult mul pole veel probleeme olnud välismaalt tellides (UK, Portugal, Poola) läbi ebay või kuskilt foorumist mingi tegelase käest ja otse arvele raha kandes. samas sõbral praegu probleem, tellis porschele ebayst kola paari tuhande krooni eest, novembris pidid asjad eestis olema siiani pole piuksugi ja müüjat kätte ei saa. õnneks on paypalil see võimalus, et kui kaupa ei tule saad oma raha vähemalt tagasi, aga ilmselt võtab see roppu moodi aega kuni nad sinuga tegelema hakkavad ja lõpuks oma raha tagasi saad.
Brera 3.6 Q4

Novitec Eestis

#6
aga mis sa neist tellid? mine "pilt näpus" näiteks dc ice ja kyll nemad teevad,pole vähemalt masstoodang ja minu arust on neil poistel omalgi head silma. nende tehtud autod näevad ysna head välja.aga eks ise tead

Novitec Eestis

#7
Ahaa, sellist asja ei teadnudki!

Eks ma helistan neile ja uurin asja.

Samas üks firma pakkus vähemalt oma kodulehel neid asju- pildid üleval, et aga ostke, aga juba teist päeva ootan nendepoolset hinnapakkumist- täielik vaikus.

Aga uurin seda dc ice asja. Tänud
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Novitec Eestis

#8
kõiki asju need dc ice mehed ka ei tee...





mina küll tahaks tellida shop alfistist kraami, kas keegi veel on millestki huvitatud või teeks mingi grupi tellimuse - äkki siis saab mingi ale, transport vist on kaalu järgi..? ja lisaks ei tea ma sellest paypalist ega välismaa tellimistest midagi:(

Novitec Eestis

#9
...novitec on ikka suht tuntud firma ja ma millegipärast ei usu, et nendega mingi probla võiks tekkida, enamasti on mujalmaailmas ikka viisakad inimesed teenindussektoris, rehepapp möllab siinakandis rohkem onju



...mina soovitaks otse novitecist tellida ja kui hirm liiga suur siis telli alguses üks vidin, noh proovi ära kuda on :) ...mingi käigukang või kleepekas



...ma olen suhelnud paari saksa ja 3 inglise firmaga oma 105 seera tükkide asjus, noh küsinud pakkumisi jne, vastused olen saanud ruttu ja asjalikud, niiet ma ei karda, kõik tunduvad asjapulgad... kuigi olen lugenud ka hirmulugusid igast ladude suhtes, et pole kaupa tegelt ja peab ootama jne ja e-bay pettused on väga levinud



...kõik asjalikud kohad olen välja seleekteerinud välisfoorumites, üle maailma kes on tellind see kommenteerib jne, petturid selguvad üsna käbedalt ja õiged kohad samuti...



...krediitkaardi olemasolu on muidugi vajalik ja vastava mahutavausega krdiitkaart siis :wink:



...paypal nõuab ka muidugi krediitkaarti eksole, aga payali ise küll kiidaks just mugavuse osas, sudisin omale usast juppe paypali vahendusel, põhimõtteliselt saadad nagu meiliga raha ja seivid rahvusvahelise ülekande tasu näiteks kui pangaülekannet teeks... väga väärt leiutis, varem polnud eestit listis, aga nüüd anna aint tuld



...aga hei bnd, see vist vana teema, sa pidid ju gta tooma või mes :wink: see näeb juba tehasest tulnuna vinge välja 8)

Novitec Eestis

#11
alfanatico kirjutas: ...aga hei bnd, see vist vana teema, sa pidid ju gta tooma või mes :wink: see näeb juba tehasest tulnuna vinge välja 8)


Tegelt pole see teema nii vana midagi, kui ikka ei õnnestu sellest "vanast" lahti saada, siis naisele sõitmiseks peab ikka natuke järele aitama :D aga tõsi ta on, hetkel ei taha arusaadavatel põhjustel seda kulutust teha.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Novitec Eestis

#13
...no mina tellisin sellise hunniku, et tuli midagi pealt 180 kilo kogukaal, selle laadungi transa maksis 150 euri mis minuarust pole üldse palju, arvestades sellega mis kola ise plekkis ja mida ma ei ütle :lol:

...sellesuhtes ok, pakkisid kogu tavaari ilusasti ühte puitraamiga kasti ja saatsid mulle täiesti tundmatu euroweg nimelise firma kaudu, minuga kontakteerus mingi lätlane, enne kui koju ära toodi kõik, väga asjalik tundus se bisness... ma ei kujuta ette mis mingi pisem pudi läheb saatmine maksma või millega saadetakse, eks variante ole palju

...positiivne veel see, et tüübid on valmis enamvähem kõike hankima, mida 105 seeriale bertonele toodetakse näiteks ilmapeal, mis teeb ostmise mugavaks, kõik ühest kohast, seda enam, et ma olen neil nüüd

-20% nimekirjas 8)