AlfaSport Track Day 27.07.2008 NB! JÄÄB ÄRA

#61
:roll: no ma oleks muidu tulija old küll-olen alfa remondiga nii ametis old et pole mahti old nime kirja lükkata... :lol: kahju jah et siin üks rada on ja see ka mõttetult (minu vaatevinklist) teises eesti otsas on... :roll:

AlfaSport Track Day 27.07.2008 NB! JÄÄB ÄRA

#62
...palju neid huvilisi kokku sai muidu seekord? lihtsalt huvipärast, et kui min. 30 kanti vaja siis palju puudu jäi? ...sellega siis saidki läbi kuulsad eesti alfa rinkasõidud ve :? :P ...august oleks ka luband mul muidu ja kui rahvaga kitsas käes siis seekord oleksin ühe uue alfaga sõitva celebrity kaasa meelitand äkki isegi :wink: oleks üks inimene juures ja siis naise oleks ka GT rooli kupatand ehk, see juba kolm, lapsed ei oska veel sõita kahjuks :wink: ...saan aru, et nüüd juba hilja, aga ei osand arvata et seis naa kehv osalistega, ise tegin omale läbi häda ka spets trajektoori, et oleks enamvähem otse laivilt tulnud saaremaalt... eino kahju-kahju

AlfaSport Track Day 27.07.2008 NB! JÄÄB ÄRA

#64
E.T. kirjutas:esimese posti lõppu hakab taas 1 x 24h jooksul uuenema reganute nimekiri




statistika:



Eestist registreerus 2 alfat

Lätist registreerus 4 alfat



Vabaklassi registreerus 3 masinat



oma kindlat soovi osaleda kinnitas ettemaksuga 2 VABAKLASSI registreerunut



___



hetkeseisuga arvab Spark-i küsitluses:

10 foorumi liiget, et soovib osaleda augustis sauga rajapäeval

4 arvab, et ei soovi osaleda



1138 foorumi liiget ei vaevu isegi arvama midagi







Häbi,...

väga häbi on eesti alfistide aktiivsuse pärast

:oops:



__



kokkuvõte:

Kui augusti alguseks pole vähemalt 10% foorumi kasutajaid arvanud, et kindlasti tahaks osaleda, siis ei näe ma mõtet tegevusel mida enamusele vaja ei lähe (loe: Alfadele ühisürituste organiseerimisel)



__



Aktiivsete inimestega saame ilmselt oma huve rahulda ka näiteks teisipäevaste vaba raja õhtute raames :)

AlfaSport Track Day 27.07.2008 NB! JÄÄB ÄRA

#71
Ajasin siis Spiderile hääled sisse ja kruisisin mõned korrad Sauga raja äärest läbi aga keda polnud-Alfasid!!!

Rajamehed niitsid muru ja ütlesid et korraldajad olid hirmsasti hinda alla tinginud aga vist ei tule siiski!

Nu ja siinkohal siis moraal-lugege foorumit tihedamini!:)