M:Alfa-Romeo 33 1984 Müüdud!

#1
Auto pikalt seisnud ja tahab keretöid ja ka salongi kuivatmist ja puhastamist kuna katuseluugi tihend on lekkinud.Üldmulje nii vana ja kaua seisnud auto kohta hea.Esialgselt vaatlusel on mädad ainult karbid plastikust küljelaiendite alt ja on ka muud seismiest tingitud vead kallal.Pilte saab lähiajal, asub Harjumaal Viimsi vallas, hinnaks esialgu 600 eurot ja kui hakkan vigu kõrvaldama ja kere keevitma siis hind tõuseb.Tingida saab ka natukene auto kõrval.Kaasa saab ühe kütuse paagi,2 radikat , 1 salongiradikas ja mingisugused plastikud ka veel.Müügiga kiiret pole.

Lubatud pildid: https://plus.google.com/106253711303899113073/posts
Kohe lähen panen värsket kütust peale ja hääled sisse.
Viimati muutis Mart87, 26 Jaan 2014, 15:42, muudetud 1 kord kokku.

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#4
Mis mootor sel aparaadil peal on?

Ja täpsusta palun, mida selle impulsi anduri all silmas pidasid?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#5
ts kirjutas:Mis mootor sel aparaadil peal on?

Ja täpsusta palun, mida selle impulsi anduri all silmas pidasid?

Tegu on 1.3 mootorit omava isendiga kui õieti mäletan. :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#7
Heh, kahju et ta 905 on. Seega mul isiklik huvi puudub. 907 puhul ma oleks juba ammu helistanud. Või ilmselt oleks ta juba ostetud.
Aga keegi äkki võtab selle ka oma hoole alla.

'Viimsi vald' on muidugi ka üsna tinglik, kuigi täpne, Tallinna piir on mingi 150m.
Kui ma ema juures vahel käin, siis ma hõõrun ka mööda aiandi teed kogu aeg.

Edu müügil.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#8
Jajaa, 150 euro eest võiks ta ju paarsada meetrit edasi ema juurde seisma lükata, aga... siis seisaks ta lihtsalt paarsada meetrit kaugemal. Äge putukas on küll, aga no ei ole kohta, kus tema kallal toimetada.

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#9
:hi:

aga veetagu see siis natuke maad edasi :roll: küll ükskord löövad pirrud kahest otsast lõkendama ja pezoo ducato kastikas vinnab selle omale selga ja värkki :roll:

Ma muidu pretendeeriks, aga suures plaanis on mul hetkel natuke raskusi juba selle lahtimõtestamisega, mida kuradimat ma nendega tegema hakkan, kui need korras on....

:mrgreen: oleKS tegu SW-ga, siis mõtleKS :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#10
ts kirjutas::hi:

aga veetagu see siis natuke maad edasi :roll: küll ükskord löövad pirrud kahest otsast lõkendama ja pezoo ducato kastikas vinnab selle omale selga ja värkki :roll:

Ma muidu pretendeeriks, aga suures plaanis on mul hetkel natuke raskusi juba selle lahtimõtestamisega, mida kuradimat ma nendega tegema hakkan, kui need korras on....

:mrgreen: oleKS tegu SW-ga, siis mõtleKS :mrgreen:
Kollektsioneerid ning siis paned vaatamiseks välja, iga külastaja maksab 5 eurot, saab vaadata ning natuke ka sees istuda. :hi: :mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#11
Arvestades, millised aparaadid TSil on, siis pigem maksad viieka ja saad pool tundi küünlaid vahetada või midagi...
:hi:

Re: M:Alfa-Romeo 33 1984

#12
Omal kohta ja aega oleks teha küll aga pere otsustas suuremaks kasvada seega raha läheb mujale.Kere tegemine pole probleem, tööl keevitused ja muud junnkärakad olemas millega saab asja ära teha.Garaasis muu jura ees muidu lükkaks ta koleda ilma eest peitu kuni selgeks saab mis edasi juhtuma hakkab.Auto endiselt saadaval, kel soovi ja huvi võin aidata transpordiga ka.
cron