uute Alfade rent

#1
Tere sõbrad!

meil on siin mõned alfad jäänud mõnda aega juba müümata ja alfadele teadagi ei meeldi paigal püsida..
mõtlesin täna hommikul et küsin selle auditooriumi käest.. niipaljukest kui siin on.. et kas võimalus rentida Alfasid meie esindusest tunduks atraktiivne pakkumine..? et näiteks üks auto.. must..nahksisuga.. oleks ilma igasuguste kleepekate ja reklaamideta mida võiks rentida näiteks pulma minnes või teatrisse või presidendi vastuvõtule.. ja teised näiteks oleksid kleebitud (no et ikka linnas reklaami teha) mida saaks rentida pikemaks remondiperioodiks või lühireisiks vms?

:book:

uute Alfade rent

#2
mõtte meeldib väga :icon_thumbup:
Kuna pidevalt on peres kolmanda masina vaiadus siis kasutan ka rendi autosi,aga mis siis nii öelda s ka hinnaklassi olete mõelnud näiteks 1kuu ja masinaks siis oletan 159? :) Võibolla kleepitud masin,praeguse masinaga näiteks tuleb kuskil 250km päevas läbisõitu,sõitan ja ajan töö asju üle eesti.Muidu kui kasutanud olen siis rendist olen võtnud 2001 ja üles audisi aga meelsamini sõitan ringi alfaga :) aga eks hind paneb paiga :icon_roll:
Viimati muutis flymadman, 03 Dets 2009, 13:50, muudetud 1 kord kokku.

uute Alfade rent

#4
hind on selline kahtlane asi.. et kui paneme liiga kõrge siis keegi ei taha ja kui liiga madala siis võetakse palju ja trööbatakse auto läbi..KUIGI ma pean ütlema et näiteks meie demo MiTO mis on kõvasti erinevaid roolijaid pidanud kannatama paneb pingele väga hästi vastu. Läbisõit hetkeks juba 35 000 ja läbi põlenud, katkist, lekkivat, kolisevat, kriuksuvat ega kustunud osa ei ole tal mitte ühtegi :mrgreen:

aga et asi orienteeruv oleks paremini, siis 147 (Ls: 5000km) must, punase nahksisuga päevahind võiks olla 700kr tavakliendile ja 500kr meie klientidele;
159 - must, punane nahksisu päevahind tavakliendile 1000kr/ meie kliendile 800kr
159SW - pruun metallik, hele alfatex sisu päevahind tavakliendile 1000kr/ meie kliendile 800kr

147 ja 159SW saavad kleebitud ka, 159 jääb puutumata

aga loomulikult jääb alati võimalus sõlmida minuga paindlik kokkulepe nii perioodi kui auto hinna osas :icon_cop:

rendifirmadega koostööd eriti ei taha teha, pigem ise vaadata ja vastutada kellele autot välja anname :captain:

uute Alfade rent

#6
Päevahinnad arvan, et on ok!
Ehk olen ise suht sage rendiautode kasutaja (ma ju Alfa ja Chrysleri omanik :mrgreen: ) , siis viimati renditud Astra eest maksin 400 eek 24h, pikaajalisel rendil ( 2,5 kuni 3 nädalat) parim, mis olen saanud, oli 300eek 24h ja see oli siis "prillidega" saab 9-5.
Kui tekib teil selline rendivõimalus, siis pange välja ka pikaajalise rendi hind. Teinekord on kavalam äkki tulla mõne tuttavaga kaasa Tlna ja sealt auto võtta, kui Pärnust turuhinnaga.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

uute Alfade rent

#9
E.T. kirjutas:OOOO - väga lahe :)

AROMS kõlstuseks on Alfa nagu varnast võtta.

Go Juta Go
:icon_clap:

aroms-šmaroms.. seda me veel vaatame :mrgreen: võõraste sulgedega ei ole ennast ilus ehtida E.T. .. mina olen esinduse esindaja, mina võin :butt:

uute Alfade rent

#10
alfagirl kirjutas:
E.T. kirjutas:OOOO - väga lahe :)

AROMS külstuseks on Alfa nagu varnast võtta.

Go Juta Go
:icon_clap:

aroms-šmaroms.. seda me veel vaatame :mrgreen: võõraste sulgedega ei ole ennast ilus ehtida E.T. .. mina olen esinduse esindaja, mina võin :butt:

Laik ju višš
:roll:
cron