M:alfa romeo 164 Q4

#1
Läheb müüki siis alfa 164 Q4 3,0 24v 170kw. Sõber ostis selle mult ära ja nüüd vahendan tema müügikuulutust. Autost rääkides, siis suve lõppus sai vahetatud trk-s hammasrihm, rullikud ja veepump. Sügise alguses lastud taastada ka roolivõimu pump ja vahetatud mõned nellikveo hüdraulikatorud, sammuti ka kõrvalistujapoolne žarniir ja veovõllikattekumm. Olemas nii suve, kui talverehvid-valuvelgedel (suvekad pea uued) talvekad sõidetavad. Autol on elektrilised esiistmed ja 4x elekteraknad ning kesklukk ja immo puldiga. Hinnaks 43 000kr ilma suve rattastetta 39 000kr võib pakkuda ka vahetusvariante( diisel maastur, kaubik või suurem mahtuniversaal, peaks olema vähemalt 4 istekohta) kontakt number 55947749
pildid ja kuulutus http://www.soov.ee/vaata.seam?id=1973083&cid=431706" onclick="window.open(this.href);return false;

M:alfa romeo 164 Q4

#2
Tere siis kõigile. Auto nimelt minu oma. Kui on soovi täpsemat infot saada siis ürinan vastata kõigele mis oskan :icon_roll:

M:alfa romeo 164 Q4

#3
Oleks ainult raha :cry: ,igal juhul edu müügiga väga hea auto usun, et siin foorumis ei pea soovitama iga üks teab mis q4 tähendab :D

M:alfa romeo 164 Q4

#4
Üks unistuste autosi mul... sama siin oleks seda raha siis ei kõhkleski hetkegi. Edu müügis.

M:alfa romeo 164 Q4

#5
Tundub et edu läheb mul tõesti vaja, eriti praegusel ajal. Aga nagu ka kuulutuses seisab ei pea asi ültse raha taha jääma vaid olen õnnelik ka diisel maasturiga :icon_roll:

M:alfa romeo 164 Q4

#7
Kiirmüügi hind kuni 24.02.10 on 32 000.- loodan et on huvilisi, teist sellist pakkumist teil elus ei tule. :wink:
Viimati muutis einz, 18 Veebr 2010, 23:09, muudetud 1 kord kokku.

M:alfa romeo 164 Q4

#12
Hea pakkumine on. Aga see eeldaks, et peaksin oma masinat hakkama müüma- võtaks aega nii 3 aastat +- paar kuud :D , et seda vaba raha leida... samas kange soov on siiski oma masinat alles hoida. Neid 145'esi pole palju liikvel. Sama lugu sinu autoga.
cron