M: 156 1.8 1998 varuosadeks või tervikuna

#1
Sattus teele must jää ja kurvis 60-70 km/h vajus kraavi. Päris katuse peale ei visanud, aga külje peal jäi pidama.
Esialgne hinnang on, et keretööde hind läheks liiga kalliks.

Esiteks on teretulnud kõik ideed ja soovitused, mida sellises olukorras teha.
Teiseks on teretulnud kõik soovid varuosadele või autole tervikuna.

Pildid asuvad siin: http://public.fotki.com/TanelT89/alfa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lisainfoks:
Auto mootor on töökorras, s.t. auto sõitsis tagasi garaaži ja vedelikke välja ei voolanud. Käigukast on korras ja sumbutaja tegi normaalset häält.
Salong kahjustada ei saanud ja koduteel proovitud elektroonika, kaasaarvatud tuled, töötasid.

Auto asub Keila lähistel.
Tel. 55589915
email: tanel.t@live.com

M: 156 1.8 1998 varuosadeks või tervikuna

#2
Kalkuleeri esmalt detailid kokku - Jan1 kindlasti suudab Sulle enamiku asjadest pakkuda - kui see liiga suur summa tuleb, siis kysi, kui palju Ta auto eest pakuks ... ja kui see pole piisav, siis saad kogu info enda poolt oodatava rahaga siia panna ning ehk keegi tahab :-)

Kui mitte ja kui autoga kiiret pole, siis v6id alati osta omale k6ige lihtsama 156-e ning vahetust vajavad jupid ymber lapata (garaaz on nagu paistab juba olemas)

Juppidena myymisel tekib Sul olukord, kus istmed, rooli, k2igukangi, veljed ja veel nipet n2pet saad myydud aga ylej22nu vedeleb igaviku ... kuni maasse vajub (kui aga siiski otsustad juppideks kiskuda, siis kui palju istmete,rooli,kellade ja keskkonsooli eest kysid :-) )
Tegelikult ma olen normaalne....