Roomame Milaanosse?

#1
...võtaks siukse teema üles nüüd oopis



...kunagi käis piiiiiisikene mõttevälgatus mingis topikus siin, et äkki võtaks paagid täis ja viiks korra oma kaunid autod kodukanti käima? nohnii kevadsuvel või sügisepoole kunaski



...mõtlesin tshekkida kas oleks huvilisi, kellel tahtmist, võimalusi ja aega itaaliatripp teha väike autoga... oleks ju peris äge või mis? üksi ei viitsi uhada, peab olema kellega õhtuti punast lahendada :wink:



...külastaks museod jamuud värki, seda sealkandis jagub, võib täiesti põhjaliku ja planeeritud mineku teha, samas võib ka vabakava, et ajaformaat ja sõidaks sinna kuhu tuju tuleb, misiganes tglt...



...mis mõtteid tekib?

Roomame Milaanosse?

#2
8)



EDIT:

Tallinn-Milan

Total distance:2308 km :?

Travelling time:22h 31 min :shock:



KÕIGEST?



umbes ,et päev sinna/päev seal/päev tagasi :roll:
Viimati muutis ts, 01 Mär 2007, 17:00, muudetud 1 kord kokku.
Tegelikult ma olen normaalne....

Roomame Milaanosse?

#3
mina eelistaks pigem küpsemat tonaalsust ja sügisepoolset aega, siis ei kahjustu ka põhjamaine madala sulamispunktiga rasvkude ka nii hirmsalt. aga autoga... peab paluma kellegi pära peale, pole ju itaalia piiriületuspunkti sobilikku vankrit hetkel omas garaazis.

Roomame Milaanosse?

#6
:? veel lõbusam oleks auto raha täis-> tagavarajuht kaasa ja kahe autoga tagasi :wink:



ja spordiosakond saaks lülitada karikasarja kiirenduse, jääraja ja ringi kõrvale ka kestvussõidu :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Roomame Milaanosse?

#9
Kestvussõit/autoorienteerumine.. selliseid sõnu kasutati eelmine aasta Tallinn-Monaco-Tallinn ralli kohta, kus õnnestus kaasas käia. Olgu see viimane kord. Elu hullem kogemus. :) Aga kui ikka normaalne automatk, siis jõudu!

Roomame Milaanosse?

#11
...jumala eest mitte mingi arutu uhamine, chill out puhas ma mõtlen ikka, raaa-huuu-liii-kult, ma olen näinud küll nende meeste nägusid kes itaaliast 24 tunniga on tulnud järjest roolis... pole vaja...



...varasügis seal on mõnus, midagi sept-okt või nii



...tegelt on praeguseks enamvähem kindel et, kiman juunis gt-ga kusagile monaco-cannes kanti nädalaks ja ehk jääb ka itaalia teepeale :wink: ...aga see ei sega sügisepoole veel mingi porukaga sinnakanti tõmbamast... sellest see mõte tglt tuligi... või siis pikema perspektiiviga hakkaks notsukassasid täitma järgmiseks aastaks kevadeks vms, äkki suudab isegi arese kandis mingitele meestele augu pähe rääkida, et lastakse mõnda huvitavamasse tuppa sisse... eee jaan kelle käes see centrostile võti oligi? :lol:



...igasugu asju saab ju plannida, võib minna mägesid ületama, telgika teha, minupärast kasvõi rattad kaasa võtta, whatever, peaasi, et... nojah 8)



...let it roll

forza alfa

Roomame Milaanosse?

#12
ai kuramus...

davai... telgikas ja rattad oleks lausa pöörane...



jaan... lisaks museole ja centrole ehk vaataks ka laiemalt mõne katseraja poole?



me ei saa ju muidu neid Competizionesi tellida kui meistrid pole proovinud rajal :D



Alfa Karika eksklusiivetapp modenal või imolal :D



IHIH :lol:

Roomame Milaanosse?

#14
ma panen köe alla, ja E.T vajadusel võid sinisega tulla. See kindlalt ei jäta kodukandi külastamisel teele.



Ise prooviks punast jalutada, saksa kiirteed sobiks talle imehästi... ajaliselt pigem jah sinna augusti lõppu. Ideel aga on jumet.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.
cron