Roomame Milaanosse?

#47
:cry: :cry: :cry:



nä-ge-mist (ts@sai omale pisikese töise broneeringu praegu-> ajavahemikus 02.04- 31.09 kõik tööpäevad ning mõni nädalavahetuski :shock: ILUSAT SUVE :evil: )



Aga vähemalt saate rahulikult mälumägu harrastada :roll: :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Roomame Milaanosse?

#48
...khm-khm, kordan veelkord üle:



sõidan oma alfonsoga (eiteakummagaveel) selle aasta juunis vahemikus umbestäpselt 15-25 juuni liinil eesti-põhjaitaalia-lõunaprantsusmaa, ehk siis siit ülevalt kuni alla cannes'isse välja, siis vilistan kummi sealkandis nädalajagu ja siis tagasi, seoses selle tripiga tuli mul mõte, et kift oleks teiste alfoonikutega ka kunagi minna sinnapoole, seetõttu minu testtopik, et kas oleks huvilisi... väga kift et huvilisi on konkreetseid, ma pidasin seda planeerimist ette suht pika perspektiiviga, a'la järgmine aasta vms, hui ma viitsin "kuu aega hiljem" sama otsa kimada :roll:



...minupoolt tuleks asi kõnealla kõigevarem seeaasta sept, või siis järgmine aasta kevad, sept on sellesmõttes suht väheusutav kuna perse hell kindlasti veel, aga minetea võibolla just hammas verel... ei tea pole käind nii... kevad oleks eriti positiivne, sest:



8) aasta alguses saab rahulikult planeerida puhusepäevad

8) kevad on fantast laenguga, hea aeg minna

8) saab rahulikult planeerida tripi ja on aega pappi koguda



...mingi võimalus on mul muidugi ka seesama juuni osaliselt eraldada alfatripi osaks, aga imelik oleks siis nagu lahku lüüa ja et ma kammin oopistükkis kuratteab kuhu... samas ei ole kogu tripp ka aint minutaga ja idee pole patenteeritud :) ...aga siuksed faktid praegu, mis puudutab aega jms minu vaatevinklist

Roomame Milaanosse?

#49
Ega mulgi pole teabmis konkreetset ajagraafikut. Võimalik, et tööandja vahetusega lükkub ka minul see aastakese edasi. Samas, fossiilid lähevad fossiilsemaks, kliima soojeneb. Eks elu näitab. Kõiksetähtsam selliste teematrippide juures on ikkagi see kaader kellega minna :)

Roomame Milaanosse?

#52
see shelli reklaam oli niivõrd armas, et juba esimeses viiendikus kostis päheriputatud klappidest elutruus tugevuses mootorimöirgeid... )siis ma veel ei teadnud, et tegemist reklaamiga).



seljale tekkis kananahk ja käed hakkasid mööda lauda sibama...



ei ole küll teab mis reklaamiõgija aga see oli täitsa hõrk...

tegelikkuses meenub shellist varasemalgi ajal suht talutavat ja kindlalt meeskasutajale suunatud äääädi...
Viimati muutis E.T., 28 Mär 2007, 01:11, muudetud 1 kord kokku.

Roomame Milaanosse?

#54
...kuradi veider oleks ikka mingi pliiatsi sees 300kmh sõita :lol:

...kui seista alfa "flying saucer"i kõrval muuseumis ja kujutleda omale ette sellist kiirust ja siis mõelda, et peaks ise veel selle asjanduse sees istuma samaajal... julged poisid olid ikka omalajal ma ütlen 8) ...see tundub lihtsalt võimatu :shock:

Roomame Milaanosse?

#55
meenutuseks



need pliiatsid olid metallist ja ilma igasuguse turvasüsteemita...

tuli põles ergult ja kuumalt...

metall läks kortsu ja lõikas...



ei mingit vahtplasti, lööke absorbeerivaid tsoone... süsinikust monokokki, tulekindlaid kombinesoone, automaatseid tulekustutustsüsteeme, turvahälle, abs-e jms - BS-e...



sõbrad olid ka sel ajal päris... mitte msn, irc, e-mail, gsm jne...

ja lapsed ei võinud koolis olla ülbed õpetaja suhtes



hmh... vabandage OT eest aga kuidagi läägeks kisub see moodne elu...

Roomame Milaanosse?

#57
...väiksed muudatused isiklikus plaanis...

kuna tööd niipalju, siis juunis ma siiski autoga ei lähe lõunasse, tähendab lähen lennukiga siiski... aga mingi mõte on praegu vahemikus 19-27 mai kimada itaaliapoole, kes neil kuupäevadel oleks huvilisi/minejaid veel?

...üsna välk ja pauk pakkumine muidugi :lol: ...aga ise ka raalin alles mis teha selle asjaga, või tõesti lükata sügisepoole... samas GPS juba valmis armatuurlaual ja tahab tööd saada :wink:

Roomame Milaanosse?

#59
.... idee on vaga imponeeriv. Ma arvan et asia tuleb konkretiseerida. Teen ettepaneku moodustada org.komitee ja ehk suisa monel kenal kevadisel paeval korraldada vaike piknik, mille paevakorras oleks kindlasti antud retke detailid arutelu. Suure toenaosusega olen ma kyll huviline tollest retkest osavotma :)